Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
Lepus napisao:Koliko znam, nije cisti play. Nama treba igrac koji ce razigravati ostale i povezivati linije u napadu, tako da ocekujem jos jedno pojacanje na pomenutoj poziciji.
"Opasan je, može da napadne iz 'pika'. To su sve dobre osobine, ali njegova prva ideja je da razigra ekipu. Odličan je asistent, što je karakteristika o kojoj moramo posebno da vodimo računa prilikom sklapanja mozaika ekipe. Ne mogu svi da budu 'skoreri', mora da postoji i to neko vezivno tkivo", dodao je on.

Pre Hola, na tu poziciju stigao je i plej Partizana Kori Volden.

"Pogotovo u spoljnoj linij, gde pored Voldena i Lojda, sa kojima može da se kombinuje, moramo da imamo nekoga ko više razmišlja kao plej. Hol to može. Ima veliku košarkašku inteligenciju", rekao je Obradović.

Sale o Holu.. Slika

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Ako on njega vidi kao takvog igrača, onda možda stvarno više niko ni ne dođe na poziciji jedan.

U tom slučaju sam svakako za nedovođenje još jednog beka. Šansu pružiti Radanovu pa vremenom vršiti doselekciju ako bude potrebno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Sub Jul 11, 2020 1:20 pm Znači Radanov van tima?

Pa i ne, Radanov peti bek, mada moze i na krilo sto i jeste.
Mislim da ce Uskokovic ostati u FMPu, ali to je i bolje, svejedno bi bio van 12.
Nego prvo i osnovno da ljudi skontaju, nece ovako ostati na 1, prvi plej sigurno dolazi, i naravno da ce doci zadnji kao u vecini slucajeva.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ske
Sta mislis o centarskoj poziciji, koga odabrati Stimca i(ili) Kuzmica

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Zex88 napisao: Čet Jul 09, 2020 7:45 pm Simon zvanično..

Hol,Volden, ?
Lojd, Lazić
Dobrić, Davidovac, Radanov
Simon, Jagoda, Boriša
Noko,?,?

Jos 3 igraca po mojoj racunici :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Stimac,Ristic na centru i misterija mi je treci plej.. Ja nesto gadjam ka Uskokovicu,ali videcemo..
Korisnikov avatar
By Zex88
Nas drugar sa foruma zna da sam ja stavljao Pota i kao drugog.. :D Medjutim, mislim da ce probati da naplati solidnu sezonu.. Ovde bi verovarno bio 13,14 igrac u rotaciji i zbog toga sam na kraju ubacio Uskokovica u moj izbor..

Istog sam bio misljenja da bi Fmp doneo mnogo vise Uskokovicu,ali se onda setim da se Filip vratio tamo i da ce imati otprilike ista zaduzenja kao u Zvezdi...
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
NBA

Fred Van Vlit je neverovatan[emoji108] Sent from […]

Svaštara

Sta bi ti radio? Posto si ti strasno kontradik[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Ko vama garantuje da ce Kuridza ostati u timu ? Re[…]