Teme o mladim igračima i reprezentacijama
Korisnikov avatar
By djokonda
Lepus napisao: Sub Jul 10, 2021 8:48 pm Petrović igra dobru utakmicu za sada.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Francuzi su ovo loše pripremili...sa zonom sa početka pa i sa branjenjem Petrovića kojem bezpotrebno visoko izlaze i daju mu prostor da ih pretrči. Mi smo to samo iskoristili...ne igramo mi ništa specijalno. Njih su dodatno poremetili brzi faulovi Vebnjame
Korisnikov avatar
By djokonda
Lepus napisao: Sub Jul 10, 2021 9:23 pm Slažem se sa svim, osim da je Škobalj toliko loš. Jović mi je previše pasivan, od glavnog igrača ekipe očekujem veću inicijativu. Ima još četvrtina pa ćemo vidjeti.

Francuskog jednoroga nisam ni vidio u igri, kako sam kasnio na početak utakmice i drugog poluvremena.

Ne može Jović da bude agresivan jer igra trojku i čuvaju ga niži i brži igrači
Korisnikov avatar
By Zex88
Ogromna je razlika u fizikalijama..
Plus krenuo ih šut..
Međutim i ovo se moglo dobiti..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
U ovakvoj utakmici se vidi koliko fali igrač poput Đurišića. Igrač koji može fizički i atletski odgovoriti Francuzima, igrač koji može izmisliti koš kada je potrebno. Mada, ako je istina da je opsovao trenera, i ja bih ga sankcionisao (da li ovoliko, to je pitanje).

Djokonda, na kojoj poziciji vidiš Jovića (i sada i u budućnosti) ?

Korisnikov avatar
By djokonda
Lepus napisao: Sub Jul 10, 2021 10:00 pm U ovakvoj utakmici se vidi koliko fali igrač poput Đurišića. Igrač koji može fizički i atletski odgovoriti Francuzima, igrač koji može izmisliti koš kada je potrebno. Mada, ako je istina da je opsovao trenera, i ja bih ga sankcionisao (da li ovoliko, to je pitanje).

Djokonda, na kojoj poziciji vidiš Jovića (i sada i u budućnosti) ?

Četvorka...nešto poput Duranta. Odličan help defender i odličan skakač, plus što na četvorci ima missmatch koji može da koristi. Ok mi je da igra trojku prve 2-3 godine u seniorima, mada mislim da će ga Miško odmah instalirati na četvorku u seniorima jer može da trpi defanzivne probleme koje će da ima dok još malo ne ojača.
Korisnikov avatar
By djokonda
Lepus napisao: Sub Jul 10, 2021 10:00 pm U ovakvoj utakmici se vidi koliko fali igrač poput Đurišića. Igrač koji može fizički i atletski odgovoriti Francuzima, igrač koji može izmisliti koš kada je potrebno. Mada, ako je istina da je opsovao trenera, i ja bih ga sankcionisao (da li ovoliko, to je pitanje).

Ma odvratno mi je šta rade sa tim klincima...to su bre deca, koja dolaze tu srećna jer igraju za reprezentacijama...i onda ih ovi matori provlače kroz blato i manipulišu njima...zajebavaju ih. Nije ni čudo što većina kasnije nije nešto oduševljena idejom igranja za reprezentaciju.
  • 1
  • 327
  • 328
  • 329
  • 330
  • 331
Fudbal

Ja kad sam to tvrdio za neke,ovde su govorili […]

Svaštara

Svedosomo se na skučenu varoš, Sad ti za[…]

TOKIO 2020

Nadao sam se još nekoj medalji od ovih s[…]