Teme o mladim igračima i reprezentacijama
By Sasa009
Jovic mozda jeste malo sportski bezobrazan ali je pokazao nesto mnogo bitnije a to je kas je Mega gubilia da nikad se nije predao i da je preduzeo odgovornost i resio utakmicu.

Da Mega ima Zvezdine trenere oni bi pobedili danas sa 25 razlike jer bi igra bila mnogo vise organizovana. Ali sa druge strane je bolje sto imaju slobodu Jovic i Djurisic da igraju svoju igru i da se trpe njihove greske. Poenta juniorska kosarka je da se stvori igrac a ne da stvoris klupski rezultat i onda da nijedan taj igrac ne dobije sancu. Jovic vec poceo da igra za senijorski tim i Djurisic ce sigurno za godinu dana.

Sve u svemu Jovic i Djurisic su buducnost nase kosarke i kao sto je neko vec reko voleo bi da vidim Vukcevica protiv Jovica za malo jace od mesec dana.
Korisnikov avatar
By skeske
Gledam prve stranice ove teme, suva zlato :D
Ja se prosipam da ce Demien Inglis biti zvijerka, neko gura Jokaru na 4, hvali se Magdevski, Vasilije Pusica se spomine, stidljivo Jaramaz, Ristic dominira itd :)
I Doncic se spominje :)
Korisnikov avatar
By djokonda
skeske napisao: Pon Mar 29, 2021 10:55 pm Gledam prve stranice ove teme, suva zlato :D
Ja se prosipam da ce Demien Inglis biti zvijerka, neko gura Jokaru na 4, hvali se Magdevski, Vasilije Pusica se spomine, stidljivo Jaramaz, Ristic dominira itd :)
I Doncic se spominje :)
Ja se sećam kada sam gledao onog Turčina Bitima mislio sam da će taj da ubija, a eno ga u Pinar Karšijaki nešto malo sa klupe u 22.godini
Korisnikov avatar
By djokonda
Beyond 2000:

1 - nemam pojma
2- Đurišić
3 - Pokuševski
4 - Jović
5 - Vukčević

Meni se dig'o :D

Realno, pored ove četvorice, na keca treba neko ko igra dobru odbranu i zna da pogodi trojku...bukvalno ni loptu ne mora da zna da prenese...u napadu ide u ćošak i zaleće se na ofanzivni skok i to je to :D
Poslednja izmena od djokonda u Uto Mar 30, 2021 1:53 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Meni je zanimljivo kako je skoro sve sto je Karaburac najavio u vezi sa sadasnjim igracima Partizana Jaramazom, Zagorcem bilo vrlo tacno. Takodje Jokic je bio okarakterisan kao pufnast, spor i slab, sto ce ga u seniorskoj karijeri osakatiti kao cetvorku...

Zanimljivo da je od prve petorke Zvezde u tom trenutku jedino Guduric prosao kao nezanimljiv Karaburcu, a na kraju decko napravio najbolju karijeru od svih pomenutih iz te generacije.

Glisic je spominjan kao neki vau talenat, ali taj decko nazalost nikada nista nije uradio... Salic, Tejic, Ristic, Kaplanovic su bili projektovani za centre reprezentacije za buducnost... pominje se Boza Babovic,Veljkovic, Vanja Marinkovic, Simeunovic, Jugovic, Pusica, Magdevski, Aranitovic, Djukanovic, Dobric, Aleksej Nikolic,Peno, Rebic i citava 95. generacija koja je na kraju bila prvak Evrope.
  • 1
  • 325
  • 326
  • 327
  • 328
  • 329
Fudbal

14 timova, 26 kola, 7 ekipe u play off, jos 14 uta[…]

ABA fantasy

Hvala Lucky! Malopre sam ušao na sajt ABA[…]