Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By milanezija
Heisenberg napisao:Jebes SP na kom je Riki Rubio MVP.
Ovo sam isto i ja izgovorio; od reci do reci
Korisnikov avatar
By djokonda
Zakazalo je u tom što Jović nije igrač za to, za ''prebijanje''...Kad se uporedi prvih 5 ekipa, jedino mi i Francuzi ne igramo agresivno na lopti, niti nešto naručito pokušavamo da otežamo protok lopte...nema deny odbrane, presinga, uskakanja u kretnje...e sad, ni Francuzi se odbranom nisu proslavili na ovom turniru, ali bar imaju Gobera...mi individualno imamo možda i ispod prosečne igrače kada je odbrana u pitanju i veliki je znak pitanja koliko ovaj roster i može defanzivno da pruži, ali moj utisak je i da ništa specijalno nismo ni probali...da se nekako sve svelo na to da igrači daju sve od sebe pa šta bude.

Inače, SP je osvojila ekipa koja je igrala ubedljivo najbolju odbranu.
Korisnikov avatar
By djokonda
milanezija napisao: Ned Sep 15, 2019 4:17 pm
Heisenberg napisao:Jebes SP na kom je Riki Rubio MVP.
Ovo sam isto i ja izgovorio; od reci do reci
Jeste...a na takvom SP mi tek peti.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
alonzo86 napisao:
BBBbbb napisao: Ned Sep 15, 2019 2:03 pm

Npr.
Slika
Uzas, za takvu licnost kao sto je on uzas. Bukvalno utice na to da se Jokic ne odazove u buducnosti. Nije da nema istine u tome, igrao je indisponirano, ali uzas...
Ovo je crveni karton za nekoga na njegovoj poziciji, bez obzira sto je to bila mozda emotivna reakcija na ispadanje.
Izgleda sarenica budi najgore u voditelju... ili ja nisam primecivao ovakve stvari kod njega ranije...
Korisnikov avatar
By alonzo86
djokonda napisao: Ned Sep 15, 2019 4:39 pm Zakazalo je u tom što Jović nije igrač za to, za ''prebijanje''...Kad se uporedi prvih 5 ekipa, jedino mi i Francuzi ne igramo agresivno na lopti, niti nešto naručito pokušavamo da otežamo protok lopte...nema deny odbrane, presinga, uskakanja u kretnje...e sad, ni Francuzi se odbranom nisu proslavili na ovom turniru, ali bar imaju Gobera...mi individualno imamo možda i ispod prosečne igrače kada je odbrana u pitanju i veliki je znak pitanja koliko ovaj roster i može defanzivno da pruži, ali moj utisak je i da ništa specijalno nismo ni probali...da se nekako sve svelo na to da igrači daju sve od sebe pa šta bude.

Nekoliko ljudi koji su imali priliku da igraju sa Jovicem su mi rekli da taj covek u odbrani mora makar da zakaci loptu prstima, da pored njega nema sanse uputiti pas ili nesto a da on loptu ako nista drugo okrzne. E sad mozda ne prebija... Ali mi Jovic sada jeste delovao manje agresivno nego 2014 recimo
Korisnikov avatar
By Zex88
Мени је деловало да ми превише верујемо нашем нападу и да ће се тако испеглати лоша одбрана..
Korisnikov avatar
By Duka85
alonzo86 napisao:
djokonda napisao: Ned Sep 15, 2019 4:39 pm Zakazalo je u tom što Jović nije igrač za to, za ''prebijanje''...Kad se uporedi prvih 5 ekipa, jedino mi i Francuzi ne igramo agresivno na lopti, niti nešto naručito pokušavamo da otežamo protok lopte...nema deny odbrane, presinga, uskakanja u kretnje...e sad, ni Francuzi se odbranom nisu proslavili na ovom turniru, ali bar imaju Gobera...mi individualno imamo možda i ispod prosečne igrače kada je odbrana u pitanju i veliki je znak pitanja koliko ovaj roster i može defanzivno da pruži, ali moj utisak je i da ništa specijalno nismo ni probali...da se nekako sve svelo na to da igrači daju sve od sebe pa šta bude.

Nekoliko ljudi koji su imali priliku da igraju sa Jovicem su mi rekli da taj covek u odbrani mora makar da zakaci loptu prstima, da pored njega nema sanse uputiti pas ili nesto a da on loptu ako nista drugo okrzne. E sad mozda ne prebija... Ali mi Jovic sada jeste delovao manje agresivno nego 2014 recimo
Ovo je apsolutna istina, ozbiljan raspon ruku i brzu reakciju ima narocito u situacijama kad plej izgubi dribling.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32

Dabl dabl Kalinarija poeni i asistencija, bez prom[…]

Ako je stvarno tražio bonus za kup, onda št[…]

Fudbal

Nadam se da Gobeljic nece igrati stopera veceras. […]

ABA fantasy