Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Duka85
Valderama napisao:Španija će doći do titule preko Poljske, Australije i Argentine. Roknuću se. :angry-banghead:
Kao sto napisah!
Cak da smo to bili mi opet bi bilo onih koji bi relativizovali.

I o tome sam pisao, na ovom SP kosarka nas je prevarila...jbg

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Losa je procjena bila, evo kreni od ovog foruma, svi smo pisali o Amerima i radovali se njihovim izostancima, a nismo za ozbiljno uzimali Spance, Francuze i Australiju koje su realno tu ili nijansu iznad nas po kvalitetu. Argentina je iznenadjenje, njih je malo ko video ovako visoko
Korisnikov avatar
By Valderama
Duka85 napisao: Ned Sep 15, 2019 2:44 pm
Valderama napisao:Španija će doći do titule preko Poljske, Australije i Argentine. Roknuću se. :angry-banghead:
Kao sto napisah!
Cak da smo to bili mi opet bi bilo onih koji bi relativizovali.

I o tome sam pisao, na ovom SP kosarka nas je prevarila...jbg

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Bez obzira na put do planetarnog košarkaškog trona, svih 12 španskih igrača i Skariolo će od danas biti besmrtni u košarkaškom smislu.
Korisnikov avatar
By dovlimir
evo kako se brani Skola. ukopaš se, visoko ruke gore, pa neka on pivotira i fintira do sjutra... u medjuvremenu stigne i pomoć i ćao zdravo... to se uči sa nekih 10, 12 godina
Korisnikov avatar
By alonzo86
BBBbbb napisao: Ned Sep 15, 2019 2:03 pm

Npr.
Slika
Uzas, za takvu licnost kao sto je on uzas. Bukvalno utice na to da se Jokic ne odazove u buducnosti. Nije da nema istine u tome, igrao je indisponirano, ali uzas...
dovlimir napisao: Ned Sep 15, 2019 3:33 pm evo kako se brani Skola. ukopaš se, visoko ruke gore, pa neka on pivotira i fintira do sjutra... u medjuvremenu stigne i pomoć i ćao zdravo... to se uči sa nekih 10, 12 godina
I prebijes jedini motor ekipe, Kampaca, kao sto su nama godinama prebijali Teodosica... To se zna kako se radi, i imali smo igraca za to, Jovica, nije mi jasno gde je zakazalo.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32

Dabl dabl Kalinarija poeni i asistencija, bez prom[…]

Ako je stvarno tražio bonus za kup, onda št[…]

Fudbal

Nadam se da Gobeljic nece igrati stopera veceras. […]

ABA fantasy

Nastavljamo za vikend. Ima li koga zivog 😁