Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By djokonda
Zex88 napisao: Uto Dec 01, 2020 8:55 pm Odlično je Simon čuvao Veselog na niskom postu kad smo dobili Fener (neće moći reko Kuzmića)..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Plus što Veseli nema low post igru
Korisnikov avatar
By djokonda
MileBL napisao: Uto Dec 01, 2020 11:23 pm Povrede + nema suta a igra cetvorku jbg, to ne ide, jedino sto konta igru, nije glup pa da ne mozes sa njim nista odigrati

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
To sa njegovim šutom je meni misterija...on je samo jedne godine počeo da šutira sa tim nekim trzajem...neka debilna mehanika šuta.
Korisnikov avatar
By skeske
BogdanB napisao: Uto Dec 01, 2020 11:02 pm Sta se desilo sa tim dečkom, lukom mitrovicem? Kao ogroman talenat, a na kraju klovan Slika

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Klovn, kako ga zoves, je kidao oba koljena.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nije klovn, nego klovan :D
On je nesto komentarisao, i rekao je klovan, pa zbog toga

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Apsolutno se slazem Luka Mitrovic i Marko Lukovic je trebalo da budu u timu za ovaj prozor. Ali opet ima tu jos brdo igraca koji bi mogli biti na raspolaganju u tim prozorima poput: Rebica, Radicevica, Cvetkovica, Ristica, Raduljice, Stimca, Jelovca, pa onda igraca iz ABA lige: Stefan Lazarevic, Nemanja Nenadic, Nemanja Nerandzic, Novak, Momirov, Kocovic, Miletic, Djokovic Radovan, Djokovic Ilija...
Dobric je npr. po meni morao da bude u timu, on bi dosta znacio
Korisnikov avatar
By djokonda
Petrušev ima skoro pa idealan put za individualni razvoj za visokog igrača sa dobrim fizičkim predaspozicijama za modernu košarku...jedno 3 godine u Americi i rad na telu i osnovama i onda jedna godina u Megi da mu nagruvaju samopouzdanje i da stekne prvo iskustvo u seniorskoj košarci...posle EL pa NBA ili direktno NBA.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Odlican tekst, stvarno dosta pokrenutih tema, o kojima se ne govori naglas a svima je jasno da su goruce, kao i da nas kao kosarkasku naciju mogu skloniti sa mape... KSS mora da uradi nesto povodom problema koje imamo sa generacijama koje dolaze, klubovima, reprezentativnim selekcijama. Verujem da ce se nasi uspesni kosarkaski radnici, ako vide da ovo ide ka nekom ponoru, umesati u to i pokrenuti malo stvari u savezu i preurediti sistem, kako ne bi propalo sve ono sto su generacije gradile od Sapera, Nikolica i Stankovica, pa na vamo.

Inace odgledao sam i kratki dokumentarac o Alenu Smajlagicu. Stvarno dosta lepa prica, atipicna, a opet dosta poznata, jer verujem da svi u kraju imamo jedan ovakav primer decka koji se trudio, radio, ali nazalost nije uspeo. On je izuzetak i zato mi je mnogo drago i zbog njega i zbog njegovih...

• 1
  • 873
  • 874
  • 875
  • 876
  • 877

Junačka Igokea prošla u top 16!!! Ba&scaron[…]

Fudbal

Pa ovo je kao da se gradi stadion od 50k.. Jedini […]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Sramotna igra, povratak Lojda i Noka nas je vratio[…]

Ostali klubovi ABA lige