Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa bio bi opasnost protiv Svajcaraca... :D Svajcarci su nam gomilu seteva ubacili iz samog srca reketa,mozda ti nije tako izgledalo zbog silnih trojki,ali sigurno preko 20p je palo tako..
Kravic je stalno bio ocajan.. Protiv Gruzije ga je upropastio Sermadini..
Poenta mog pisanja,necu da gledam Kravica,hocu bilo kog drugog.. :D
Korisnikov avatar
By djokonda
Zex88 napisao: Pon Nov 30, 2020 11:34 pm Pa bio bi opasnost protiv Svajcaraca... :D Svajcarci su nam gomilu seteva ubacili iz samog srca reketa,mozda ti nije tako izgledalo zbog silnih trojki,ali sigurno preko 20p je palo tako..
Kravic je stalno bio ocajan.. Protiv Gruzije ga je upropastio Sermadini..
Poenta mog pisanja,necu da gledam Kravica,hocu bilo kog drugog.. :D
Pa ne bi Luković tu pomogao ništa u reketu jer bi morao da bude na trojci da brani svog igrača i prespor je da stigne da pomogne, o rotiranju da ne govorim...nisu nama davali koševe preko Kravića, nego su gradili iz igre 1 na 1 na razvučenu odbranu gde smo mi konstantno ispadali. Slažem se sa poentom tvog pisanja u delu koji se odnosi na gledanje Kravića, ali ovo što pišeš je naknadna pamet...a što se tiče Gruzije i Šermandinija, isti je u mnogo većoj meri uništio Raduljicu, a realno Šermandini bi uništio sve centre koje si nabrojao...a tek što je Mekfaden uništio Jaramaza u drugom poluvremenu...
Korisnikov avatar
By skeske
Meni je u ovoj reprezentaciji mjesta imao Marko Lukovic uz Ristica.
Bas mi je zao sto se Peno raspada. Momak je na nivou Uskokovica.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
skeske napisao: Uto Dec 01, 2020 8:24 am Meni je u ovoj reprezentaciji mjesta imao Marko Lukovic uz Ristica.
Bas mi je zao sto se Peno raspada. Momak je na nivou Uskokovica.
Slazem se, moze se pricati kako je igrao samo po polupanim klubovima i tamo bio glavni igrac, ali za ovaj nivo takmicenja i ovakvu ekipu kakvu imamo i u odnosu na protivnike koje smo imali, Luki je imao mesta i falio je kao cetvorka.

Meni je apsurdno da smo mi krenuli u prozor sa jednom cetvorkom i to Borisom, Simon je 3-4, ali realno nam je falila cetvorka i generalno igrac na poziciji 4 nam fali u reprezentaciji duze vreme i to na svim nivoima. Nismo skoro imali vrhunskog igraca na poziciji 4, da je strasan EL ili standardni NBA igrac, jeste da se vremena menjaju i kosarka i pozicije igraca modifikuju, ali klasicna cetvorka tipa Novica iz najboljih dana, Sengelija, Printezis... Nama su tu poziciju pod Saletom izneli Birca i Maki i Bjelica, Beli jeste nesto izmedju nesto najpribliznije tomea li i on je negde izmedju 3 i 4 ili 4 i 3...

@djokonda, apsolutno se slazem, jasan plan Kokoskova sa Djusom i Avramovicem kao opcijama 1 i 2 i ostalima koji popunjavaju i prilagodjavaju se njihovoj igri. Mislim da Avramovic po kvalitetu ne moze da bude na sirem spisku, po zasluzi iz ovih prozora moze, ali po kvalitetu na pozicijama 1 i 2 imamo mnogo boljih igraca, no ajde da se slozimo da je on najpriblizniji tome...
Korisnikov avatar
By MileBL
Za sjedog covjeka je dovoljan rad nogu u odbrani

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Usao sam u diskusiju sa bar dvocifrenim brojem ljudi kad sam rekao da bi Simon trebao dobiti oskara za najbolju glumu odbrane. Ljudi ozbiljno vjeruju da je skakutanje odbrana.
  • 1
  • 872
  • 873
  • 874
  • 875
  • 876
  • 885

Dabl dabl Kalinarija poeni i asistencija, bez prom[…]

Ako je stvarno tražio bonus za kup, onda št[…]

Fudbal

Nadam se da Gobeljic nece igrati stopera veceras. […]

ABA fantasy