Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By gramada
Moka ovaj je bio diplomata nije hteo da se zameri sa Karijem dao diplomatski odgovor.........

Sto se tice Angjusa za par godina da ne ode u zatvor cover se okrene za 360 stepeni prosto neverovatno sta prica u zadjnih godinu dana, podlica nad pudlicama.................
Korisnikov avatar
By alonzo86
Dejan Milojevic kaze da je Bjelica po njemu sad cista petica. Ja to govorim vec nekoliko godina unazad, nekoliko godina unazad on ne izgleda dobro na 4 u reprezentaciji.

Ne znam sta cemo za 4... Marko Jagodic Kuridza mora da ide zbog cvrstine, po meni.

SImanic je izgledao dobro u porazu od Belgije, mozda se preokrene covek i zabriljira.
Korisnikov avatar
By milanezija
Lako to može da se spakuje bez Bjelice

Centar: Jokić 25min, Milutinov 15min
Kr.Centar: Kalinić 25min, Jokić 5-10min i Simanić/DD/MJK ostatak

A realno za nokaut fazu gazis na max obrtaja Jokić, Milutinov, Kalinić, Lučić, Gudurić, NN, Micić ekipu uz manje role Dobrića i Jaramaza

Ostatak je tu da popuni broj onda. To se i pokazalo kao najbolja opcija videti pod nokaut faza 2014.
Korisnikov avatar
By djokonda
alonzo86 napisao:Dejan Milojevic kaze da je Bjelica po njemu sad cista petica. Ja to govorim vec nekoliko godina unazad, nekoliko godina unazad on ne izgleda dobro na 4 u reprezentaciji.

Ne znam sta cemo za 4... Marko Jagodic Kuridza mora da ide zbog cvrstine, po meni.

SImanic je izgledao dobro u porazu od Belgije, mozda se preokrene covek i zabriljira.
Mislim da mogu obojica da idu. Trebalo bi da vodimo 4 krila, a Dobrić će ići skoro sigurno kao 5. bek. Bjelica i da je zdrav vodio bih ga kao trećeg centra. Koju dvojicu od trojke Davidovac, Simanić, MJK voditi zavisi od taktičkih zamisli...po meni otpada Davidovac jer ono što on može da igra bolje radi Kalinić, a MJK i Simanić imaju druge korisne kvalitete...MJK je fajter i jak je, a Simanić je atleta i odličan šuter.
Korisnikov avatar
By Lepus
Dok je ipak u praksi Simanić običan mekušac koji u iole ozbiljnijoj utakmici ni ne postoji, a MJK osim fajta i donekle stamine ne donosi apsolutno ništa.
Korisnikov avatar
By djokonda
Lepus napisao: Pon Avg 15, 2022 12:44 pm Dok je ipak u praksi Simanić običan mekušac koji u iole ozbiljnijoj utakmici ni ne postoji, a MJK osim fajta i donekle stamine ne donosi apsolutno ništa.
A Davidovac igra dobro samo u maju...ko nam je opcija na 4 sem Kalinića?
  • 1
  • 974
  • 975
  • 976
  • 977
  • 978
  • 1019
ABA fantasy

Realno, nije loše ovo da se ubaci i neka […]

Fudbal

Kulibali nastavlja da dominira.. Posle 3 gola na t[…]

Kk Partizan 2022/2023