Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Duka85
Bobi je tempirana bomba na oba kraja terena. Mora mnoooogo da se radi da bi se sakrio u odbrani... bojim se da nemamo toliko vremena za uigravanje. Ja bih uigravao neku zonu 2-3 ili 2-1-2 i neku match-up zonu sa njim samo kao neki specijal za neko 1/4, 1/2 ili cak za finale kao iznenadjenje.

Edit: Milanezija pogledaj finale 2017, kada je usao Stimara mi smo poceli da se vracamo. Izvlacenje Bobija na pick je dovelo do toga da su nas unistili, jbg brzina je cudo.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Pogledaj polufinale i cetvrtfinale

A druga stvar, u napadu u finalu nije imao Jovica koji ga je hranio loptama, te se izgubio taj balans sa njim pozadi, buse nazad ali busi i on napred
Korisnikov avatar
By Duka85
milanezija napisao:Pogledaj polufinale i cetvrtfinale

A druga stvar, u napadu u finalu nije imao Jovica koji ga je hranio loptama, te se izgubio taj balans sa njim pozadi, buse nazad ali busi i on napred
Istina!

Prevideo sam cinjenicu da je Stefan igrao povredjen.

Pod utiskom sam njegovog ucinka na poslednjem SP, narocito protiv Spanije i onih crnih minuta protiv Arg. I dalje sam pesimistican glede njegovog potencijalnog ucinka u ovoj savremenoj kosarci, nadam se neopravdano Slika

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Karlajl ga je savrseno koristio u ovom plejofu

Sale je opasno zasrao sa njim na SP, on nije smeo u petorku kad i Jokic a narocito ne kad i Jokic i Bjelica a to je se desavalo
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Sraman prilog govnara sa RTS-a... Ladno su uzeli emisiju iz 2017. godine i dodali intervju sa Poksevskim i kao emisija pola sata... sramota sta rade sa nasim parama, bas mi je ono tuzno bilo da gledam... Takodje ovaj lik sto je intevjuisao Alekseja ga pita pitanja koja su ga vec svi pitali i na koja svi vec znamo odgovore, a jos mu i glas drhti :doh:

Sve u svemu, umesto da bude lozenje na max i da se nekako pohvalimo uspehom najboljeg kosarkasa na svetu mi ni to ne umemo da pretocimo u 15 minuta kvalitetnog programa.
Korisnikov avatar
By milanezija
MileBL napisao:Kad krecu prve utakmice?

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Valjda za vikend akropolis
Korisnikov avatar
By Zex88
Evo specijalitet za Mileta

Vasa o Saletu:

"
Odlazak na pripreme bio je nakon najbolje sezone do tada. Moj prioritet mi je bila porodica. Uvek sam se vodio da je to nešto što ne sme da trpi zbog košarke. Ja sam tri godine igrao sa saznanjem da je mama imala to što je imala. Nosio sam stoički. Sebi sam pokazao da je moguće. Odnos sa Sašom Đorđevićem je od samog početka 2014. bio čudan. Nikada u životu nisam bio na nekog ljut. Trebalo je to da se desi da bih opet shvatio neke stvari. Svestan sam da to nisu lepa učenja, ali kada se već dešava, hajde da naučim nešto iz toga. Moj momenat prihvatanja i govora da moram da idem dalje bio je ključ da bih nastavio. Imao sam obavezu prema svojoj sestri da joj pokažem da to može. Posle toga sam tražio na svoju inicijativu da igram Superkup protiv Fenera. Smatrao sam da je toi prošlost, da moram da živim."
Deluje mi da je Sale zaratio sa pola ekipe.. A upravo mu je atmosfera i odnos bio kljucni faktor za uspehe.
Korisnikov avatar
By milanezija
Vasa nema bas prava da se zali, nek se seti kako je izgledao cele pripreme i EP17 pa ga je vodio

Inace, Jokic otkazao, podrzavam ako bude igrao EP sledece godine
  • 1
  • 894
  • 895
  • 896
  • 897
  • 898
  • 902
KK Crvena zvezda 2020/2021

Luka Mitrović pojačanje? Ne mogu da verujem da su […]

Reprezentacija Srbije

Ici ce verovatno ili Jovic ili Nedovic na OI. Ali […]