NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da će igrati.. Nešto skoro su mi Santa Kruz iskočili na tviteru kako čestitaju ugovor igraču..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Zex88 napisao:Mislim da neće videti prvi tim ove sezone osim u slučaju nekih povreda.. Pretpostavljam da će cepati u G ligi..

Baksuz sam.. Kris slomio nogu i završio sezonu..

Korisnikov avatar
By Gaja
Gledao Atlantu u subotu. Mozda je do mene, vrv sam precenio Bogdanovica ali bas sam se razocarao. Odlaskom iz Sakramenta postao je totalno marginalan igrac. Zalosno mi bilo da gledam kako svaki napad ide u svoj cosak i ceka da sutne neku trojku. Postavi neki blok i to je to sto se ocekuje od njega. Primetio sam da cesto ide na ofanzivni skok. Uhvati def skok i livada ispred da krene u kontru ali ne sme, odmah mora da doda Treu. Zalosno. Da li vredi tih para ne znam, da li se kaje ni to ne znam... Mozda jednostavno on nije taj kvalitet da bude broj 1 u nekom timu, tj verovatno nije. Zanimljivo je da i ako je ocajno sutirao trener ga izbaci ali vec posle par minuta ga vrati. Da li nema boljeg ili jednostavno vidi nesto sto ja laik ne vidim, verovatno ovo drugo :D
Da je Tre klasa jeste.

Sinoc vodi Dalas 50 poena ovaj retos nikako da ubaci Bobija.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Bogdan i jeste za drugog, treceg igraca tima. I u reprezentaciji da je srece lopta ne bi bila u njegovim rukama, vec kod Teodosica i Micica koji bi kreirali, razigravali centre, vrteli pik... Posle toga neka kreacija Jokica, a tek onda lopta Bogdanu.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Tako je, jer potpuno je logicno da igrac koji je u stanju da spakuje 30p i jos nije divljak i bez osecaja za pas dobija loptu svaki 5.napad
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Bogdan je bas divljak, koji sutne 15 puta svaki mec, a kada se lomi rezultat nema ga nigde, pogotovu kada se dodje do polufinala i zavrsnica takmicenja. Lopta kod pleja, a njemu praviti akcije da ostane sam na trojci. Tako je igrao na SP 2014 i odigrao odlicno par utakmica.
Korisnikov avatar
By milanezija
Obilicu, tvoja sposobnost za blamiranjem je fascinantna

Korisnikov avatar
By Antoine
Kakva je godina, ne čudi me da se slažem sa Obilićevim mišljenjem. Bar ovaj deo koji se tiče NBA, Bogdan nije franšizni igrač, nije ni za drugu zvezdu tima, a to su i Kingsi uvideli. U Hawksima se zna hijerarhija, Bogdan nije ni doveden da daje 30, on, Galo i Rondo su potpora prošle godine premladom timu. U nekim daljim projekcijama, sve više prostora će dobijati Huerter i pogotovo Reddish. Koliko god voleo Bogija, jednostavno nije dovoljno konstantan za najviši nivo.
Korisnikov avatar
By skeske
Ne znam sta du ljudi ocekivali. Potrebno je da se izbori malo ali to je to, nije ni planiran da bude u prva tri potrosaca u novom timu. Dobar i pouzdan timski igrac na ovom nivou, i ne vidim da je to toliko razocaravajuce.
Korisnikov avatar
By Zex88
Dinvidi završio sezonu..

Ozbiljan udarac za Netse..

• 1
  • 1104
  • 1105
  • 1106
  • 1107
  • 1108
  • 1110