NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Gaja napisao: Sre Dec 15, 2021 11:21 am Lepa analiza
Da da odličan posao radi Urbonus, kao i cela ekipa Basket Newsa.

Imaju stalno trenere kao goste u 20minutim emisijama, imaju svojih par podcasta. Al generalno mi je Urbonus najgotivniji lik tu i stvarno dečko dosta zna košarke. :violin:

Pravili su i analizu Zvezdinog tima i odbrane između ostalog, radili analizu našeg derbija. Dosta je fokusiran na Litvaniju i Žalgiris, ali to je i prirodno jer je dečko Litvanac.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Gledah sinoc Pokusevskog prvo poluvreme.
Ukratko bas los.
Ispada u rotacijama, cim mu zadeluje da ce njegov saigrac ili protivnik zavrsiti on vec vata lagani kas ka suprotnoj strani.
U napadu leluja na oko 8 metara od kosa i ne deluje bas planirano, jer cesto zasmeta saigracima u kretnji.

Prosto mentalno delovao potpuno van utakmice.

Pozitivno:
- deluje maaalo krupniji
- jos uvek jedan od najmladjih NBA igraca. Ove godine je spao na 12. mesto, nakon proslogodisnjeg prvog. Definitivno ima puno vremena a i treba mu za fizicki razvoj, ali zabrinjava nivo nezainteresovanosti koju sam sinoc video. Nadam se da nije standardna. Prosle sezone je to delovalo znatno bolje.
Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da ce Pokusevski brzo da dobije pedalu.. Prosle godine je bio los sa povremenim bljeskovima,sada je samo los..

E sad,ako se to desi,pitanje je gde bi za njega bilo najbolje da ode.. Mozda putem Smajlija?

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:Mislim da ce Pokusevski brzo da dobije pedalu.. Prosle godine je bio los sa povremenim bljeskovima,sada je samo los..

E sad,ako se to desi,pitanje je gde bi za njega bilo najbolje da ode.. Mozda putem Smajlija? Slika

Daće Žoc +
Korisnikov avatar
By BBBbbb
pa nece skoro on iz NBA, u najgorem slucaju odradice full rookie ugovor.
Potencijal je dosta veliki i on je jos uvek veoma mlad i fizicki zaostaje sa razvojem.
A nije da se OKC nesto zuri. Problem je i sto Giddey trenutno bolja verzija njega, pa je dosta teze da vidi minute.
Korisnikov avatar
By Zex88
Pokusevski starter na zadnje dve..

Gledam Dirkovo povlacenje dresa..

Kakav majstor..Za mene najbolji evropski kosarkas u nba..

• 1
  • 1120
  • 1121
  • 1122
  • 1123
  • 1124
ABA fantasy

Čestitke Dijamantidisu na pobedi i puno sreće u da[…]

Tenis

Obiliću nemoj da me teraš da divljam u pono[…]

KK Crvena Zvezda 2021/2022