Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku

Lepus napisao:Nije vi, nego ja, ako ćemo baš gledati u zrnca. Slika

Elem, kao lider ih je doveo do 15. mjesta u EL. Not bad.

Volio bih da se ovakva njegova igra nastavi i da me totalno demantuje. Međutim, kako je to išlo do sada, očekujem neku povredu uskoro(nažalost).

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
+1

Pretpostavljam da sam i ja medju prozvanima
Nisi ti ili vi medju prozvanima, vec ja, ali dobro...

Ne znam zasto ljudi ne cene dovoljno Nedovica, mozda zato sto je takva faca, sto se kaze "sminka", igrac je koji je uglavnom gledala i da birao lepe gradove za zivot, pored kosarkaskog kluba i jacine ugovora u istom... Malaga, Valensija, Milano, Atina, San Francisko, jedino Beograd i Vilinjus nisu na moru :D Svakako kada se pogleda njegova karijera, impresivna je godinu dana u NBA, 7 sezona u EL, 4 u EK... Za Nemanju se ne moze reci da je divljak, dovoljno je on i stalozen i dobar organizator, ali da voli brzu igru to je de fakto, nisu ga dzabe ljudi iz ESPN-a nazvali "evropskim Rouzom."

Mislim da mu je veliki promasaj za nastavak karijere bio odlazak u Milano, ali svako svoj krst nosi. Najveci problem u Milanu, pored povreda je bio taj sto su imali guzvu na njegovoj poziciji i nikada nije mogao da pruzi pun potencijal, nije imao dovoljno slobode, imao je bljeskove, ali onda udje Majk Dzejms ili Caco ili Dilejni ili Bertans ili DelaVale ili Mek ili Rol ili Sajks ili Dzerels... Mnogo mi je drago sto je nasao svoje mesto u Atini, mislim da je klub i grad za njega idealan da uz Papapetrua bude lider, jer svuda gde je prethodno igrao je imao neke igrace koji su bili zvezde u timu u cijoj je senci bio.

Da doveo ih je do 15. mesta ove sezone, ali s obzirom da je trener prakticno pocetnik, da je ekipa nedovoljno dobra za EL, vec vise lici na EK tim, a i celu situaciju sa koronom, nisu ni toliko losi. Ove godine, kao sto i sami vidite tabela je nikad zanimljivija ili po meni nezanimljivija, jer se utakmice igraju bez publike, pa nema ni zara toliko, svaka utakmica je prica za sebe, ako kola krenu ka niz brdo onda neretko zavrse u jarku na -30... Dosta je ujednaceno takmicenje i dosta slabiji timovi pobedjuju jace, svi gube, svi dobijaju, PAO je daleko od nekog uspeha, ali ono sto je Nemanji bitno je da dobro igra i da se lepo oseca. Verujem da ce PAO do kraja sezone doci na neko 10. mesto, sto je po meni savim solidno za uslove koje imaju.
Salvatore Guliano napisao:
milanezija napisao: Pet Dec 25, 2020 2:21 pm Tačno se vidi da se družite na jahti leti... Slika
Sto samo leti? To sto je ovde toplo samo leti, ne znaci da je u Atini preko zime hladno, plove jahte i tokom decembra i januara lagano, paklena ekipa Neda, Printezis i ja ;)
Lepo je u Atini i zimi, ali je na Kritu jos lepse Slika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Da li neko ima logicno objasnjenje za to da je u Evropi i takmicenjima poput EL, EK i ABA lige, uspostavljen dres kod za trenere? S obzirom da toga, koliko sam video, nema u NBA... ako gresim oko NBA, molim vas ispravite me :think:

Meni je iskreno malo debilno da treneri moraju da se oblace u odela na utakmicama, mnogo mi je zanimljivije i lepse da se oblace kako oni zele, kao sto je primer u fudbalu...
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
Fudbal

Uros Djurdjevic?! [emoji1171] Послато са Redmi 5 […]

Svaštara

Ne. Sutra od 12h se zatvara sve osim prodavnica, a[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021