Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
MileBL napisao: Sre Dec 23, 2020 5:15 pm Pitanje kolilo je Nedovic skuplji od Lojda, velika greska sto nije ljetos doveden a bilo je price da bi mogao kod nas

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Cijenis da ga ne bi doveli da smo imali i trunku sanse?
Covjeka koji je sa Covicima strasno dobar, pritom je domaca opcija.
Da, ali Obradović voli više strance..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Moze se desiti da igrac nece u odredjeni klub, ta mogucnost se ne moze iskljuciti
Ali, kad se iz godine u godinu daju ogromne pare velikom broju stranaca nema smisla da se ne pokusaju dovesti domaci igraci koji imaju kvalitet da budu nosioci igre
Ove sezone na trzistu su slobodni bili Kalinic i Nedovic, sledece ce biti opet Kalinic, Nedovic, Jovic, na nos se treba nasaditi i probati jednog dovesti, naravno Nedovica ce biti najteze jer ima jako dobru sezonu, ali prosla je bila losa pa je postojala sansa...

Ko kaze da se moraju sve trojica dovesti
Ljetos cijena Nedovica sigurno nije bila veca za 200k u odnosu na Lojda, Kalinic je mozda 300k skuplji od O' Brajanta
Milanezija
Ne postoji obestecenje kad oba kluba uzimaju sa iste kase

MileBL napisao: Čet Dec 24, 2020 2:30 am Ko kaze da se moraju sve trojica dovesti
Ljetos cijena Nedovica sigurno nije bila veca za 200k u odnosu na Lojda, Kalinic je mozda 300k skuplji od O' Brajanta
Milanezija
Ne postoji obestecenje kad oba kluba uzimaju sa iste kaseSlika

JOB kao nas najskuplji igrac je jeftiniji 300 od Kaline, ne znam da li ti se javlja samo koliko je bilo realno da se dovede.
Mislim, hajde da mastamo da smo finansijski sposobni ali da smo pogrijesili, nadam se da je to, jer cemo onda moci i sledece godine a dva puta za redom necemo pogrijesiti :D
Vrlo je jednostavno, ne razbacuj se parama, nego ih troši pametno..

Dakle, Lazić, Simon, Teri, Ročesti, Kolon.. Sve je to samo trošak..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Nije vi, nego ja, ako ćemo baš gledati u zrnca.

Elem, kao lider ih je doveo do 15. mjesta u EL. Not bad.

Volio bih da se ovakva njegova igra nastavi i da me totalno demantuje. Međutim, kako je to išlo do sada, očekujem neku povredu uskoro(nažalost).

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18
Fudbal

Uros Djurdjevic?! [emoji1171] Послато са Redmi 5 […]

Svaštara

Ne. Sutra od 12h se zatvara sve osim prodavnica, a[…]