Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
milanezija napisao:U kakvu klasu je Vasilije izrastao. Od lika za kog smo se molili da ne ulazi na EP17 sa klupe do ovoga :clap:
Kad se setim u Zvezdi u kakvu paniku je upadao kad uđe.. A sada MVP..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Vasi je trebalo samo da prelomi u glavi, talenat nikada nije bio sporan. Tu veliku ulogu igraju i sami treneri.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

milanezija napisao:Sjajna zavrsnica Barsa Armani, Panter promasio otvoren sut, a onda Higins u kontri preko ruke sa 6.5m :clap: Igračina

Kalates vrv nespreman za finale :(
Higins u Jordan mode. Meni je zasmetalo sto su sudije malo pogurale Barcu, onaj faul bez lopte pod kosem na 60 sec do kraja na +2 za Milano.

A vcrs odusevljenje zbog Vase i Efesa koji je i korona godinu trebao da uzme sa jedne strane i Gasol koji ne moze nista sa druge strane... mnogo nas je puta urnisao pa mi nekako ovo lepo Slika

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Lepus napisao:Vasi je trebalo samo da prelomi u glavi, talenat nikada nije bio sporan. Tu veliku ulogu igraju i sami treneri.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Srpska košarka, ako Vasa ovaj nivo prenese i u reprezentaciju, a ne sumnjam u to, treba Šarasu sa digne spomenik jer nam je napravio keca za minimum 7-8 godina posle Tea, a do tad se mozda i struci kod nas omakne jedan
Ako je tako, nešto ne ide Igoru u poslednje vreme..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
TOKIO 2020

Meni bas nesto drago za sloveniju. Nemaju nijednog[…]