Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
Zizic je ako smem da kazem u NBA upropastio sebe, sve ono sto je radio u EL pre odlaska, sada je izgubio. Jer ga tamo nisu koristili kao klasicnog centra i nije nastavio da eksploatise svoju snagu, jer prosto i nije ni mogao mnogo da igra na niskom postu ledjima protiv zveri koje tamo imaju... Nakon povratka u EL prosle sezone, kada je dosao u Makabi, ocekivao sam mnogo od njega, ali je pokazao da je daleko od prepoznatljive forme, utromio se, nije vise toliko dominantan na niskom postu, mada ga i nije preterano koristio Sferopulos.

Bender mi je totalno nedefinisan bio i pre i sada nakon NBA epizode, nekako mi nije ni dovoljno cvrst za 4, a spor je za 3, nekako nema nikakvu prednost koju moze da iskoristi, sto mi je zabrinjavajuce...

Hezonja je sa druge strane klasicni kosarkaski "dripac" kao sto i vi kazete atipican, ali sa velikim talentom i mudima, drzak i moze svakome da ubaci 20 poena ako mu das slobodu. U Panati je prosle godine pokazao da moze dosta, ali nije imao ko da ga isprati, pre toga je u Barsi kao tinejdzer imao drskost da pored Navara i slicnih uzme neke teske suteve i izdivlja...

Da li je lobi ili nije, to je njihova stvar. Od te neke generacije a puno ih je rano otislo, samo su Saric i Zubac uspeli i imaju neke uloge, dok je Bojan otisao kao vec formiran iskusni EL igrac.

Mada i mi smo imali slicne pokusaje: Nedovic, Kuzmic, Radulja, Smajli, Gudura...
Da,ali pogledaj pozicije sa kojih su birani..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Salvatore Guliano napisao:
milanezija napisao: Čet Avg 19, 2021 3:16 pm
Zex88 napisao:Da,ali pogledaj pozicije sa kojih su birani..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока
Oni i dalje imaju jače pikove od nas, nadrealno...
Mislim da to i jeste bila njegova poenta, da su njihovi birani pre nasih
Znam, samo sam fasciniran da pored svog šrota koji su poslali tamo, i dalje ista situacija
Pa i kod nas se i dalje priča o Bodirogi, Đorđeviću, Daniloviću... zašto se ne bi pričalo? Čovek je bio zver plus je bio poslednji igrač koji im je doneo nešto veliko, s njim bi verovatno uzeli Euro93 i ko zna kako bi priča dalje tekla
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
Svaštara

Cinizam bre.

KK Crvena Zvezda 2021/2022

Ako se ne okliznu u Zadru Sent from my SM-A315G u[…]

Fudbal

Tuca tuca tuca tuca....... Послато са Redmi 5 P[…]