Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
I posle nek mi neko kaze da nisam bio u pravu za PAO i Nedovića. Nemanja je sinoć bio apsolutni lider ekipe u odsustvu Papapetrua, Sajks ga pratio, Foster je bio u nešto lošijem momentumu. Igrao je 28 minuta, postigao 28 poena (2/5 za 2, 7/12 za 3 I 3/4 sa penala), uz to 3 skoka, 3 asistencije i 2 blokade za ukupni index od 28 i pobedu nad Fenerom. S obzirom da je Fener preuzimao praktično sve, Nemanja je izolacije sa Veselim i Duveriogluom rešavao sutem za 3, poludistancom ili prodorom. Neretko je navlači i još jednog igrača na sebe pa delio asistenciju ili otvarao ekstra pas, preuzimao je odgovornost i bio je raspoložen pa je i pogadjao. Nije to neki sjajan šut iz igre, ali 50% iz igre nije uopšte ni loš učinak. Poenta price dat mu je prostor i poverenje i on je to odlično iskoristio i doneo pobedu ekipi, nadam se da će i ubuduće PAO ovako nekako igrati u napadu.

Sve u svemu PAO je dobio bez Papapetrua, dobili su Fener, konačno su aktivirali i uključili sve igrače iz rotacije i svako je dao svoj doprinos.

Evo i klipa Nemanjinih poteza od sinoć :
Nedovic ima problem odlucivanja.. Ponekad je suvise brz za svoju glavu.. Vrhunske fizikalije,dobar sut,ali on je meni uvek bio dobar igrac sa klupe..
Srbija kao repka nema problem s njegovim odlucivanjima. Pa ne treba on nama da igra 30+ minuta.

U repki je klasican slasher koji kad ide strpa 15-20p, kad ne onda vise minuta za Micica i Jovica.

Guduric to nikad nece moci biti na vrhunskom nivou jer nema taj atlecizam. Njegova korist je u spot up sutu i nekoj kreaciji iz pika kao druga ili treca opcija.

Ono sto im je zajednicko je da su igraci ritma. S tim sto se Nedovic moze izvuci iz loseg starta, Gudura bas tesko.
Ovakav no look ne znam da li sam ikad video. Trenutak u kojem ga video da se krece ka cosku je mozda nakon prvog dvokoraka a tu su bila dva igraca da mu zaklone pogled. No look je bio toliko brutalan da je sjebo i protivnickog igraca i svog. I na kraju uopste nije lako dodati loptu na ovaj nacin sa ove razdaljine.
Bez da otvoram klip, Teo? Klip se vrlo brzo proširio po celom svetu.. Mađija..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Svaštara

Neki su se tako naplatili.. Broj godina x plata, p[…]

ABA fantasy

Ubacio sam Bilinovca umesto Tepića.. [emoji123] P[…]

Vratio se Jovara Odmah trojka i asistecija[emoji91[…]