Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By tdi
Ne mogu da verujem da glupava vikmajer izgubi i srusi mi tiket, u p.m. :oops:
Korisnikov avatar
By Lika
Toooooooooooooooo, mamicu im američku, tooooooooooooo!!!!!
Korisnikov avatar
By milanezija
Ovo ih vise boli nego da im Korejanci drmnu bombu. Srbi im drmnuli najbolji dubl svih vremena u sred SAD-a. IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Korisnikov avatar
By Joomla10
Sunce ti kako je odigrao Bozoljac, pa ono je fantazija! Svaka cast!
Korisnikov avatar
By Zex88
Tako je bre!!!

A Bozoljac puca gromove!!!
Secam se kako je Federara namucio na Vimbldonu,skandirao mu ceo centralni teren.Da je manje jurio cke po belom svetu,imao bi mnogo bolju karijeru.
By kosta76
Mene drmala neka temperatura i prespavao od 17 do 00 h. Taman se ukljucio da vidim Ilijino bombardovanje Bojsija :lol:
Svaka cast momcima... Najjace je bilo kada je reziser pricao da se Djokovic sprema za sutrasnji mec , a on i Viktor istrcavaju na teren posle pobede Ilije i Nenada. :lol: :lol: Sjajna su ekipa. Sutra ce deda da ih zavrsi
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Svaka cast Iliji Bozoljcu veceras jos Novak da ih dokrajci,pa onda im dati opet Bozoljca da se igra sa njima.Samar Drim timu u sred Amerike kako kaze Sarenac.
Dobro je na kraju odservirao i Zimonjic koji me u dublu u nasoj reprezentaciji dosta nervira.Mislim da uvek igra losije nego njegov partner,ali vazne su pobede.
Jos kad bi Jelena Jankovic otresla Serenu Vilijams veceras.
Korisnikov avatar
By milanezija
Sta je ovo svi utihnuli, Nole i sa jednom nogom klasa za ceo svet.
7-5,6-7,6-1,6-0 . Kveri ne zna gde udara.PALE SAD!!!
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, JEBALI SMO AMEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Kod mene neko puca po kraju...
By kosta76
Djokovic se mozda povredio tako da je unistio karijeru. Imali smo priliku da vidimo kako izgleda heroj.
Rekao je da nikada na taj nacin nije povredio zglob. Igrao pod blokadom, kada se ohladi, urlikace.
Sada ide sezona sljake, prepuna poena sa klizanjem. Neka mu je bog u pomoci
Korisnikov avatar
By familija
kosta76 napisao:Djokovic se mozda povredio tako da je unistio karijeru. Imali smo priliku da vidimo kako izgleda heroj.
Rekao je da nikada na taj nacin nije povredio zglob. Igrao pod blokadom, kada se ohladi, urlikace.
Sada ide sezona sljake, prepuna poena sa klizanjem. Neka mu je bog u pomoci
Ovo za vikend je bio mec za anale..Pobediti Amerikance u njihovoj zemlji na ovakav nacin je za natologiju i pamcenje..
Svaka cast Bozoljcu i Zimonjicu, pobedili su najbolji dubl sveta na njihovom terenu, ali ono sto je Novak Djokovic uradio veceras se granici sa ludilom!!!
Biti spreman posle onakve povrede, rizikovati i igrati mec 4-5 sati je nesto sto do sada nisam video na teniskim terenima...
Ludilo. Ponos, fanatizam, hrabrost, Inat..i ko zna sta jos...nezabelezeno..

Novace... :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue: :bow-yellow: :bow-blue:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 126
KK Crvena Zvezda 2019/2020

Ristic je 5 puta sporiji od Djordjevica i ne zaslu[…]