Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
Ne, tu gde je igrao Srem, taj stadion i dalje postoji, teren se odrzava, mislim da cak i neka skolica fudbala tu odrzava treninge ali sve oko stadiona je zapusteno, bedemi, tribine, svlacionice, pomocni teren... plan je da Radnicki tu odigra ovu sezonu dok se Radnickom ne izgradi novi stadion, kada se zavrsi taj novi stadion, Sremov se rusi i tu nice stambeno naselje..
Stadion Radnickog je na izlazu iz grada, na pocetku Lacarka, na bulevaru Konstantina velikog, blizu srednje turisticke..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Znači ne postoji FK Srem? Znam da su igrali dugo prvu ligu..
Za koga navija lokalno stanovništvo?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Fk Srem zvanicno postoji, ali sa ogromnim dugovanjima.. nazalost, kada se zvanicno ugasi, to je to..nema ko da tu da uskoci i spasi klub.. do pre godinu-dve dana klub se nekako drzao, imao je i prvi tim koji je igrao 7. ligu i mladje kategorije koje su uglavnom igrale sremsku ili vojvodjansku ligu.. Sada ni od toga nema vise nista, mislim da u klubu od selekcija trenutno postoje samo petlici i da je u klubu zaposleno 5-6 ljudi ( ekonom, 2-3 trenera, spremacica i to je to ) ..
Gradjani su lose reagovali na ulazak Radnickog u prvu ligu.. smatraju da je to instant projekat i vestacki klub bla bla.. Radnicki jeste instant projekat i glavni gradski klub jeste Srem, ali posto su takve okolnosti kakve su, treba se pomiriti sa sudbinom.. Ima jedna stara mitrovacka anegdota, kako za Srem navijaju gradjani i gospoda iz centra, dok za Radnicki navijaju seljaci iz predgradja..
Inace, ti sto se najvise bune povodom uspona Radnickog ni ne znaju da je Srem na skoro isti nacin usao u vrh fudbala tadasnje SCG, naime, Zvezdara je izborila plasman u drugu ligu Srbije i Crne Gore, Srem je bio stabilan zonas, usledila je fuzija dva kluba i Srem se preko noci nasao u drugoj ligi SCG.. to je trajalo do sezone 2011-2012 kada je Srem ispao iz prve lige Srbije, a potom i iz Srpske lige Vojvodina u sezoni 2012-2013, od tada je klub bio zamrznut do otprilike 2015te kada su u klubu ponovo oformljene skoro sve selekcije...
Nazalost, tuzna sudbina je zadesila starca sa Save koji ima 101 godinu...

Korisnikov avatar
By Zex88
Mađar

Korisnikov avatar
By The Answer
Koje govno vodi klub to je još i dobro
Korisnikov avatar
By Zex88
Na koju foru je Partizan izgubio od Pazara.. Još primio 3 komada? Meni su protiv Zvezde izgledalu bedno..

Ja igrao 2..

Korisnikov avatar
By Pavac
Zex88 napisao:Na koju foru je Partizan izgubio od Pazara.. Još primio 3 komada? Meni su protiv Zvezde izgledalu bedno..

Ja igrao 2..Slika

Ja odigrao celo kolo..2 na Partizan naravno.. riba u kladionici mi ukuca 1 na Pazar.. dobitak 900 000... a u pizdu materinu kud' sam joj govorio da je pogresila Slika

Korisnikov avatar
By Zex88
Mađar

Koliko je unapredio igru.. Spiridonović nije loš..

Njegoš i dalje drvo.. Ne sviđa mi se što Gavrić ne dobija minute..

Odbrana tanka..

• 1
  • 1707
  • 1708
  • 1709
  • 1710
  • 1711
  • 1738
Fudbal

Ovo je korektno: Svjetska nogometna federacija po[…]

Svaštara