Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Bila je isto 2, al je Krasnodar bio odmah tu, mozda cak i isto bodova. Nikolic je uzeo 13 bodova od mogućih 21, slabo je to za ekipu koja hoce u LS. Srecom i Krasnodar i ostale ekipe su bile jos losije. Opet imace sledecu sezonu da se pokaze i da se vidi kakav je trener.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Tako je. Slabo je da oni uzmu 13/21 a da ostali koji se bore za 2.mesto uzmu isto što je normalno

Jednostavno je, ovo nije njegov tim, plus korona pauza, cilj je bio zavrsiti drugi kako god, i uspeo je
Korisnikov avatar
By Pavac
Celavi je jedan od retkih kog svakog momenta mogu da zamislim na klupi reprezentacije...a malo je takvih...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao: Pon Jul 20, 2020 2:48 pm Tako je. Slabo je da oni uzmu 13/21 a da ostali koji se bore za 2.mesto uzmu isto što je normalno Slika

Jednostavno je, ovo nije njegov tim, plus korona pauza, cilj je bio zavrsiti drugi kako god, i uspeo je
Al ti volis da se pravis pametan i udaras kontru :D
Kakve to veze ima sto su druge ekipe bile jos slabije od njega ? Realno on u normalnim okolnostima sa 13 bodova od 21 moze da bude 5,6 na tabeli. Sada je imao srece da druge ekipe budu jos gore posle pauze.
Videcemo kakvu ce ekipu formirati i kako ce igrati sledece sezone. Ja mu zelim uspeh jer je lepo videti Srbina na klupi nekog tima u Evropi. Trebaju mu napadac i dobro krilo pre svega,a videcemo da li ce otkupiti Zao Maria i da li ce ostati braca Mirancuk.
Korisnikov avatar
By milanezija
MILOS OBILIC napisao:Sta jesi, kontras ? :D
Ne
Korisnikov avatar
By Zex88
Gledao sam Zvezda-Metalac... Sunce ti,na sta mi licimo. A Stankovic je zadovoljan. Ovde nedostaje minimum 3 ozbiljna igraca (stoper,vezni,napadac) da se uopste upustimo u trku za titulu.
Od Evrope ocekujem ispadanje u prvom/drugom kolu.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
A bekovi?

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

• 1
  • 1703
  • 1704
  • 1705
  • 1706
  • 1707
  • 1738

Evroliga objavila saopštenje sa smernicama […]