Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
U jbt da Graficar ...
E ne znam sad vise onda sta je sa Smederevom, ja sam cuo da ove sezone nema ispadanja ( Sindjelic je istupio ) , a od 2020/2021 u prvoj ima 18 klubova ..
Sto se tica ispadanja, upadanja, plejofova itd.. to ce sve biti odluceno u minut do ponoc, do tad su sve predlozi, pretpostavke i kombinacije
Cak mislim da ce biti jos cackanja sto se tice klubova .. ( nadam se da nece, ovo izgleda skroz ok , jedina je mana prevelik broj klubova )

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pavac moj komsija iz Sipurskih Livada Nikola Milutinovic igra desnog beka za Sremsku Mitrovicu, pa izvestavaj malo o njegovim partijama, ako budes isao na neku utakmicu

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Kad je dosao u Radnicki?

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ne znam dal je sad ili pre 6 meseci

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Sad vidim da je kod vas u Mladen Micanovic, igra u vezi, ima kovrdzavu kosu. Poznat kako je bio na nekom kampu Arsenala, pa pustio buvu da ga trazi Venger licnoPosle bio u Javoru.
Korisnikov avatar
By Pavac
Zimus su napravili solidnu ekipicu, generalno ideja je bila i vise nego dobra, sad cemo da vidimo kako ce to izgledati u prvoj ligi..
Proslo leto je doveden Piksi Kovacevic za trenera prvog tima, data mu je potpuna sloboda, u prevodu da se uci i sprema za prvu ligu
Igracki kadar je polako ojacavan sa igracima sa strane ali i sa kvalitetnim Mitrovackim fudbalerima, doveli su Jovana Trnica ( 96 god ) iz Partizana, bio je jedno vreme 3. golman Partizana, ali je slabo koristio dobijene sanse pa su ga slali na pozajmice i zajebavali sa Teleoptikom itd.. sad je redovan golman Radnickog itd

Korisnikov avatar
By Zex88
Smederevo je izbačeno zbog nameštanja.. A Kabel nije jer je bio pri vrhu tabele.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Siti se popisao po novim sampionima

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Daj sliku Lole Smiljanića

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Slika

Ali stvarno, treba im neko ko lola da izadje na konferenciju i kaze dobro poznate stvari :D

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 1700
  • 1701
  • 1702
  • 1703
  • 1704
  • 1738
Fudbal

Ovo je korektno: Svjetska nogometna federacija po[…]

Svaštara

Miladin Kovačević ponovo jaše! :law-policer[…]