Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
Al se Kokir smorio :/ ....

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
I onda se svi čudite što se ja bunim, kad Valderama napravi ,,najjaču'' ekipu Srbije .. a u toj ekipi Urošević, Miletić celavi, Stojkovic, Lazar Pavlovic i ostali balvani
Urošević danas nije znao gde udara, kao i većinu utakmica u njegovoj karijeri
Ćelavi već dugo igra na energiju i fizičku spremu, imao je dosta dobrih mečeva ali u nekim normalnim okolnostima on bi bio izmena i ništa više..
Stojkovic grozan, i to vec dugo..
Sadik je jako smotan, ali je koristan.. Partizanu doduše ne treba smotus napadač nego mamojeb koji ce sam da stvori sansu, prostor, priliku.. moja želja vec dugo je Habib Habibou koji bi ovom Partizanu legao kao budali samar
Lazar Pavlovic otpadak omladinske skole, da je srece sad bi grejao klupu u Ofki... nema ni ko da igra iz omladinske skole kad su oterali prave trenere ( Dzevada npr ) a doveli svoje strucnjake kojima igraju samo deca koja plate
Strahinja danas slab, oprao se malo sa golom ali i 2 primljena idu njemu na dusu
Vitas grozan, da su srecna vremena on bi bio na tribinama i gledao saigrace...
Markovic propao, ne treba trositi reci.. od onakvog potencijala..
Zdjelar i Scekic standardno ratnici, jako puno posla su odradili..
Bibras ratnik, sjajan igrac, vidi se da mu je stalo iako je stranac...

ne bih vise trosio reci, Lalat je dosao po svoje, uzeo i eto mu, nek se tera u 3 lepe ludak...
Korisnikov avatar
By Zex88
Podrška i čestitke za brata Lalata.. Bojao sam se da neće preživeti..
Partizan bolji ali ozbiljni kiksevu odbrane.. To samo mi ne znamo da iskoristimo..
Grobari izgleda uživaju kad vređaju nečiju ženu ceo meč..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Osvoji liverpul titulu posle 30 godina

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Pavac napisao:Neki Mitrovčan danas objavio sastav prve lige za sezonu 2020-2021.. iako mi je to jos rano, i bice jos dosta muljanja, ajde da napisem ..

Radnički Sremska Mitrovica
Borac Čačak
Loznica
IMT Beograd
Kolubara Lazarevac
Radnički Pirot
Kabel Novi Sad
Grafičar Beograd
Radnički Kragujevac
Žarkovo Beograd
Dinamo Vranje
Zemun
Trajal Kruševac
Sinđelić Beograd
Budućnost Dobanovci
Smederevo
Železničar Pančevo
Jagodina

Jagodine, Piroti, Imt, Sinđelić, Dobanovci, Grafičari -MRŠ U ZONU! Unutra Radnički Zrenjanin, Budućnost Valjevo i Sloga Kraljevo.. pa da se igra!
Kao sto sam rekao, stalno se spominje nesto novo
Prema poslednjim informacijama, ovo su novi prvoligasi

Loznica
Radnicki Sremska Mitrovica
Dubocica Leskovac
Sloga Kraljevo

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djokonda
Pavac napisao: Sre Jun 24, 2020 11:22 pm I onda se svi čudite što se ja bunim, kad Valderama napravi ,,najjaču'' ekipu Srbije .. a u toj ekipi Urošević, Miletić celavi, Stojkovic, Lazar Pavlovic i ostali balvani
Urošević danas nije znao gde udara, kao i većinu utakmica u njegovoj karijeri
Ćelavi već dugo igra na energiju i fizičku spremu, imao je dosta dobrih mečeva ali u nekim normalnim okolnostima on bi bio izmena i ništa više..
Stojkovic grozan, i to vec dugo..
Sadik je jako smotan, ali je koristan.. Partizanu doduše ne treba smotus napadač nego mamojeb koji ce sam da stvori sansu, prostor, priliku.. moja želja vec dugo je Habib Habibou koji bi ovom Partizanu legao kao budali samar
Lazar Pavlovic otpadak omladinske skole, da je srece sad bi grejao klupu u Ofki... nema ni ko da igra iz omladinske skole kad su oterali prave trenere ( Dzevada npr ) a doveli svoje strucnjake kojima igraju samo deca koja plate
Strahinja danas slab, oprao se malo sa golom ali i 2 primljena idu njemu na dusu
Vitas grozan, da su srecna vremena on bi bio na tribinama i gledao saigrace...
Markovic propao, ne treba trositi reci.. od onakvog potencijala..
Zdjelar i Scekic standardno ratnici, jako puno posla su odradili..
Bibras ratnik, sjajan igrac, vidi se da mu je stalo iako je stranac...

ne bih vise trosio reci, Lalat je dosao po svoje, uzeo i eto mu, nek se tera u 3 lepe ludak...
A koji to veliki posao su odradili Zdjelar i Šćekić protiv ekipe koja je parkirala autobus na svojoj polovini? Vezni igrači koji nisu u stanju da odigraju precizan pas duži od 3-4 metra.
Korisnikov avatar
By Pavac
Danas sve zvanicno, konacno

Prva liga Srbije za sezonu 2020-2021

Kolubara Lazarevac
Radnički Pirot
Kabel Novi Sad
Radnički Kragujevac
Žarkovo Beograd
Dinamo Vranje
Zemun
Trajal Kruševac
Budućnost Dobanovci
Smederevo
Radnički Sremska Mitrovica
Dubočica Leskovac
Sloga Kraljevo
Loznica
Borac Čačak
Železničar Pančevo
Jagodina
Imt Beograd

Par bitnih stavki: - posle dosta godina prva liga je fino decentralizovana, nedostaje predstavnik istočne Srbije, Banat ( Zrenjanin konkretno ) i možda 1 klub iz Niša
- Leskovac od osamostaljenja države prvi put ima prvoligaša
- prva liga se prvi put posle 2012. godine vraća u Sremsku Mitrovicu
- svi pridodati timovi u ligi su kombinacije, Radnički ulazi sa 10. mesta , Loznica sa 7. , Sloga Kraljevo sa 11. i Dubočica 12. mesta
Korisnikov avatar
By The Answer
Fali ti Grafičar a Smederevo je valjda ispalo. Pitaj Zexa 🤣

Koliko ispada iz prve lige? Prave prve lige, kako već sllslskls, ne ove druge lige.
  • 1
  • 1699
  • 1700
  • 1701
  • 1702
  • 1703
  • 1738
Fudbal

Bajern-Šalke 8:0.. Brate nisu humani.. P[…]

Svaštara

Miladin Kovačević ponovo jaše! :law-policer[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021