Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By BogdanB
Atletiko sampion!

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Stojkovic ce biti silovan

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Cestitke na pobedi
makar sta narod...bagra, zgadija.. najgori narod na kugli zemaljskoj, jebes mi mater :doh: :doh:
Korisnikov avatar
By skeske
Telimo se 80 minuta, ne mozemo dati gol iz finih sansi, i onda ulaze vojnici kluba i podsjete me na Zvezdu od prije 6-7 godina....
Ono na kraju mi je bio bas zabavno i podsjetilo me jos jednom da svoje dijete forsiram da se bavi kosarkom, rukometom, tenisom, bocanjem, karlingom... Samo ne fudbalom.
Korisnikov avatar
By Zex88
Drugar dobio ćerkicu pa sam srećom odgledao samo penale..

Piše se trofej, dupla kruna, ali mora mnogo bolje..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Nisam očekivao potpis Dragovićq.. Pre svega hvala njemu što nije od onih što obećavaju i lože ljude pa potrče odmah na drugu stranu..

Ozbiljno pojačanje..

Nadam se da će se ovo leto iskoristiti za rešavanje raznih Gobeljića..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Pavac napisao:kad sam ja govorio o Ilicima.. odavno
Zex, salim se.. nece on :) Docice vam lepa pojacanja, bar po onome sto sam ja cuo..
Partizan je u pregovorima sa jednim napadacem, vrlo verovatno da ce biti jos povratnika, i par klinaca iz omladinske skole..

i da, Sumica se ozenio :D
Kad cete nauciti da me slusate? Slika Dragovic je bio planiran za zimu, pa je odlucio da razmisli jos malo, i evo ga, stigao je.. pisacu uskoro detaljnije o njemu - ukratko - odlican stoper, sjajno pojacanje? S kim ga upariti? Winston Reid! To bi vam bio stoperski tandem LS nivo..

Inace, sad kad se setim ovog posta pozli mi.. Partizan je tada pregovarao sa Yaya Sanogom, koliko god da je tanak napadac, bar bi nesto uradio za razliku od neiskusnog Stulica i izlomljenog Bajbeka.. SlikaSlika

O derbiju ne treba mnogo pisati, makar sta narod, makar sta ponasanje.. Saletu ne treba mnogo zameriti, pokusao je da kratkim i dugim pasovima preko L Markovica izvuce neku kontru, da smo dali gol verovatno bi presli na totalni bunker i to je to.. Zameram mu Zeku Jojica koji ima snage za 30 min a igra 120 min, a pritom zivi na salatici i pojede za 1 dan ono sto normalan covek pojede za 1 obrok.. Slika

Na leto remont tima

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

• 1
  • 1834
  • 1835
  • 1836
  • 1837
  • 1838
  • 1863
Svaštara

Vidis da nas pise 3 i po coveka trenutno.. Послат[…]

NBA