Teme o ostalim sportovima
By Gsk133
Koja je fora i zajebancija ovo sa Luburicem u startnoj postavi i eksperimentisanje u najbitnijoj utakmici na prvenstvu? Ajde što ne mogu Jovovića i pola igrača još očima da vidim, plus treba da gledam Luburica i kidam živce.
Korisnikov avatar
By Zex88
Sta je tvoj problem sa Jovovicem? Decko sasvim dobro dize..

Luburic je odigrao mnogo bolje protiv Turaka od Atanasijevica i ta promena nam je donela preokret..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Zato sto Atanasijevic igra kao go ku*ac celo leto, kad vec toliko bahato pises
By Gsk133
Bukvalno svako dizanje Jovovića je nesigurno i diže im teške lopte i blizi mreže pogotovo igračima sa strane, na kraju. Moje je mišljenje da kada bi postojala mašina za merenje glupoće ili gluposti da bi eksplodirala zbog Jovovića. Ja ne pamtim od generacije braće Grbic, Vujevica, Miljkovica, Gerica goreg tehničara, ne samo u našoj reprezentaciji, već uopšte u reprezentativnoj odbojci. Bukvalno svaki tehnicar na ovom prvenstvu je bolji od njega. Luburica juče blokiraju u prvom napadu i on se smeje kao budala, pritom je limitiran i izuzetno glup igrač i ovo su činjenice. Ne igra Atanasijevic možda u nekoj formi, ali zmureci da igra, pa čak i da igramo skroz bez korektora je bolja opcija od Luburica.
Korisnikov avatar
By milanezija
Jeste, vrhunska opcija, ispali bi od Turaka s njim
Korisnikov avatar
By Zex88
I mi sa takvim Jovovicem prvaci Evrope..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

By Gsk133
Pa nije to zasluga Jovovića. Da nema Atanasijevica i donekle Kovačevića bili bi u rangu najviše Rumunije u odbojci . @Zex ti si limitiran poznavao odbojke(I ja sam, ali meni su uzori Miljković, braća Grbic, Kvisko, Bitankur, Dante, Bruno, Atanasijevic, Leon, Poltavski, Mihajlov..., a tebi Nikic i Muserski), tako da teško da postoji limitiraniji ljubitelj odbojke od tebe. :P
Korisnikov avatar
By djokonda
Jovović diže na mrežu Kovačeviću jer se njemu tako podiže. Takođe, Jovović dosta češće mora da podiže na pomeren prijem jer mi inače imamo jako loš procenat idealnog prijema. I na kraju, Jovović je bolji tehničar od Vlade Petkovića, koji je nama X godina bio prva opcija...bolji je u polju i u bloku, a obojica su podjednako bezopasni na servisu, što je, po meni, glavna Jovovićeva mana. Takođe, jedna od primedbi za Jovovića je da često gubi fokus pa mu se dogodi da ne pokrije dobro napad.
Atanasijević ovaj turnir skoro pa neupotrebljiv, s tim da je takav celu 2021., što klupski, što reprezentativno...nije ga slučajno Hejnen zalepio za klupu u Peruđi. Dosta nas vadi igra Ivovića ovaj turnir...ne pamtim ga ovako konstantnog...on obično varira mnogo i to u istom meču. Kovačević je naravno X faktor u napadu jer niko ne izmišlja poene kao on. Međutim, najbolji deo naše igre na ovom turniru je odbrana...ne pamtim da smo igrali ovako dobro u odbrani, što je pokazatelj dobrog rada stručnog štaba i dobrog skautinga protivnika.
Mitić je bio rezerva u Peruđi, jedva da je i igrao...takođe je sada rezerva Lomaču u SKRA Belhatovu. Mitić nikada nije bio prvi tehničar neke ozbiljne evropske ekipe (što je bitno jer rezerve se uglavnom dovode za male pare i teško da ćeš naći vrhunskog tehničara da je rezerva u svom timu pa makar to bio Lube), dok je Jovović igrao i u Turskoj i u Rusiji, prošle godine u FRA u Tuluzu, a ove godine je potpisao za isti tim za koji i Marko Ivović i igraće zajedno (Dinamo iz lenjingradske oblasti). Jovović je bio i najbolji teničar evropskog juniorskog prvenstva kada smo, mislim, osvojili srebro. Jovović je na kraju i prvi tehničar evropskog prvaka, što ne može da bude loš igrač. U svakom slučaju, Jovović je neuporedivo bolji igrač od Mitića.
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
Svaštara

Cinizam bre.

KK Crvena Zvezda 2021/2022

Ako se ne okliznu u Zadru Sent from my SM-A315G u[…]

Fudbal

Tuca tuca tuca tuca....... Послато са Redmi 5 P[…]