Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By BogdanB
Kao da bi nesto znacilo i da smo pobedili danas i spustili na - 6, zna se unapred. 2017.je bila kobna za godine sto su došle.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske
Zaboravih da Zvezda namjesta a Partizan pravi super ciste serije. Izvinjavam se😁
Korisnikov avatar
By The Answer
Pavac napisao: Sre Apr 07, 2021 9:52 pm Pa sta sad treba da brojimo pobede u derbijima pa da uporedjujemo sa titulama? :D
Vi jeste bolji ove sezone, igracki pogotovo
Kakav skor? Koji je ovo Partizanu poraz, 3-4? Vecina ljudi pise kao da je 15ti..
O raspadu da ne pricamo.. igramo odlicno, vecina nase lige nije ozbiljan protivnik ali se svaka pobeda pise..i zajebi me tih Pantic prica o namestanju, Stanoje je maksimalno zategnuo ekipu sto niko u zadnjih xy godina nije uradio sem njega i celavog.. Kod Djukica smo u ovo vreme bili na -15, kod Bate na -25, kod Save na -20. Titula se uzima kao sto ju je Celavi uzeo, pobedjujes sve, u derbiju pobeda ili X i bices prvi. Problem je sto ce se neki krov ponovo desiti ko zna kad..
Ne kazem da ne treba navijati za Zvezdu i radovati se titulama u ovom jednopartijskom sistemu, samo kazem da treba biti realan..
Baš suprotno, iz vašeg tabora stižu neke bajke o dominaciji u derbijima a skor, ne računajući juče, od poslednjih 15 derbija- 8 je bilo nerešeno i 4-3 u pobedama za Zvezdu.

Ako ćemo uopšte da se ograničavamo na 5, 10, 15, 20... Ukupan skor u večitim derbijima je vrlo jasan.
Korisnikov avatar
By skeske
The Answer napisao: Čet Apr 08, 2021 12:10 pm
Pavac napisao: Sre Apr 07, 2021 9:52 pm Pa sta sad treba da brojimo pobede u derbijima pa da uporedjujemo sa titulama? :D
Kakav skor? Koji je ovo Partizanu poraz, 3-4? Vecina ljudi pise kao da je 15ti..
O raspadu da ne pricamo.. igramo odlicno, vecina nase lige nije ozbiljan protivnik ali se svaka pobeda pise..i zajebi me tih Pantic prica o namestanju, Stanoje je maksimalno zategnuo ekipu sto niko u zadnjih xy godina nije uradio sem njega i celavog.. Kod Djukica smo u ovo vreme bili na -15, kod Bate na -25, kod Save na -20. Titula se uzima kao sto ju je Celavi uzeo, pobedjujes sve, u derbiju pobeda ili X i bices prvi. Problem je sto ce se neki krov ponovo desiti ko zna kad..
Ne kazem da ne treba navijati za Zvezdu i radovati se titulama u ovom jednopartijskom sistemu, samo kazem da treba biti realan..
Baš suprotno, iz vašeg tabora stižu neke bajke o dominaciji u derbijima a skor, ne računajući juče, od poslednjih 15 derbija- 8 je bilo nerešeno i 4-3 u pobedama za Zvezdu.

Ako ćemo uopšte da se ograničavamo na 5, 10, 15, 20... Ukupan skor u večitim derbijima je vrlo jasan.
Ne zajebavaj me da si poceo objasnjavati skor :lol: . Pa samo da ikog interesuje, pogledali bi skor u poslednjih 10 derbija gdje je 3 6 1, i ne bi ni pocinjali bilo kakvu pricu o tome... Jedino ako je nekom dokaz sto su uspijevali izvuci nerijesene, onda je stvar jos i kriticnija nego sam mislio :D
Korisnikov avatar
By The Answer
Pola tih nerešenih i jesu predstavljali kao svoje pobede (protiv sistema, vlasti, države, planete, ko je sve već u zaveri protiv njih šta znam ja). I danas bi bilo isto da je juče bio remi. Kad su zaostajali boga oca bodova a golman im se valjao i odugovlačio na 0-0 i tad su pobedili. Samo neka je tako što se mene tiče, još mnogo godina.
Korisnikov avatar
By Pavac
skeske napisao:
The Answer napisao: Čet Apr 08, 2021 12:10 pm

Ne zajebavaj me da si poceo objasnjavati skor Slika . Pa samo da ikog interesuje, pogledali bi skor u poslednjih 10 derbija gdje je 3 6 1, i ne bi ni pocinjali bilo kakvu pricu o tome... Jedino ako je nekom dokaz sto su uspijevali izvuci nerijesene, onda je stvar jos i kriticnija nego sam mislio :D
Mi USPEVALI IZVUCI NERESENO? Ma daaaj brate SlikaSlika
Samo slep covek ne vidi sta se desava..ja sam to odavno napisao, cini mi se posle Beronovih koraka..mi smo sparing partner koji se odrzava u zivotu. Ponekad se desi neki celavi, neki krov, neki Srdja Knezevic i to je to..Ko to ne sme da prizna, ili je maksimalno nerealan, ili zivi u diznilendu

Inace, ako Zvezda ostane neporazena do kraja, mislim da ce to biti ozbiljan rekord. Ako se ne varam, tako nesto je bilo negde 2004-2005, Vermezov Partizan

Juce sam pogledao Panticev klip,sramota kakve covek stvari prica. Teorije zavere da je preceno i da nismo smeli izvesti najjaci sastav, Suma najbolji igrac lige ( ?! ) , Holender najneinteligentiji igrac ikad ( ?! ) , karma i ostale teorije zavere....ozbiljan ludak

Izvinjavam se za greske u kucanju, u putu sam

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Jako vazna pobeda Zvezdane, Stankovic lose postavio igrace, promasio sa 11, ali pogodio sa izmenama, dok je Stanojevic uradio sve suprotno. Sto kaze Zeljko Pantic sikanirao je sve strane igrace, a Partizan iako ima solidan tim nema ni jednu zlatnu koku za prodaju, jedino Asana i Zdjelara moze da proda nekome, ali to je maksimum 5 miliona evra od njih dvojice.
Korisnikov avatar
By Pavac

6:15
No koment

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Jesi ti video Pavac kako ste izgubili od Loznice, a lopta nije usla u gol ni jednom ?
Korisnikov avatar
By Pavac
Video sam Obi. Strasno, nemam komentar.. Loznicu neko ozbiljnooo gura
Inace, mislim da je kod prvog gola lopta ipak presla liniju, ali kod drugog nije 1000 %
  • 1
  • 1822
  • 1823
  • 1824
  • 1825
  • 1826
  • 1827
Fudbal

14 timova, 26 kola, 7 ekipe u play off, jos 14 uta[…]

ABA fantasy

Hvala Lucky! Malopre sam ušao na sajt ABA[…]