Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama
Bitno je da smo uvaljali izjednačujući gol, sad se lakše diše kada je takmičarski smisao cele sezone, barem nakratko, izvučen ispod kiparske giljotine.

Igra je očajna, sve se svodi na šuteve sa distance.
Korisnikov avatar
By Valderama
Sad ćemo godinu dana gledati - uz svu medijsku i političku logistiku - kako Katai, Kanga, Ben, Falćineli, kapiten Borjan...pobedonosno i hrabro tutnje kroz "pakao" Surdulice, Banjice, Ivanjice, Novog Pazara, Inđije, Gornjeg Milanovca, Banovog brda i diviti im se ako budu ispred Partizana. Ne'š ti satisfakcije. Mrš, MIŠEVI!
Korisnikov avatar
By Lucky
Čemu takav defetizam? Liga Evrope i jeste vaša mjera. Bolje se nadigravati sa sebi ravnima nego strepiti hoćeš li primiti 3 ili 5 komada.
I dalje su vam mnogo veće šanse za grupnu fazu od nas.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Al smo odigrali kao pickice. Stankovic mi ide na onu stvar sa guranjem centralnih veznih u tim, igranjem bez krila i bez napadaca. Napadac i Gavric moraju da igraju. Ne mogu i Ivanic i Kanga i Katai, a i Ben je bolji u sredini iza spica. Sve veznjaci.
Stankovic je pokazao da nema slifa za trenera i dalje. Prvo mu Kanga sutira 20 puta na utakmici, ne sme da ga izvede, a taj isti mu ne sutira penal, a onda Falcineli posle 3 dana, koji ne zna sta nam znaci utakmica, sutira penal kao picka i masa.
Korisnikov avatar
By Zex88
Jeste LE naše merilo, ali će nam Omonija vrlo lako biti lakši rival nego ono što će nas čekati u PO..
Ove smo morali da dobijemo, međutim trener početnik, nespremna ekipa, Vukanović prvi špic, sve u svemu, Uprava napolje!!!

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Daće Bog da tutnje i budu ispred fkp pošto je to sad bitnije nego ikad, a inače je uvek bitno jer iako su mnogi to zaboravili fudbal se igra zbog titula a ne zbog grupnih faza. U košarci je to nažalost još izraženije, niko ne jebe pehare, samo je bitno da se igra EL, po meni potpuno pogrešno i retardirano.

Zašto je bitnije nego ikad, zato što će prvak imati šansu za LŠ ili mnogo jaču LE, a ostali će se jebavati sa tim novim Intertoto kupom.

Ovo danas je bilo sramno, jad, beda i očaj, šta sam sve poželeo onoj lopovčini na čelu kluba to nije za uši normalnog čoveka, ali daj sad nekako da se dočepano LE i naravno te titule koja možda nekima nije bitna ali, kako bih vam rekao, oni neka gledaju Premijer ligu bolje onda.
  • 1
  • 1733
  • 1734
  • 1735
  • 1736
  • 1737
  • 1738
KK Crvena zvezda 2020/2021

Milutinov, Videcemo u kakvom je stanju Zizic Mi […]

Drugi pripremni turninr Evrolige pod nazivom odigr[…]

Fudbal

Sreća na žrebu je i dalje tu, i to mnoooogo veća n[…]