Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Eksum je super igrač za ovaj tim, ja ga vidim na trojci kao prvu opciju. Vidim ga kao nekog ko će biti komplementaran sa Panterom i Đušom na terenu. Čovek kojem ne treba lopta u rukama, je za ovaj tim suvo zlato, takvih nije puno u EL. Igrač koji može da kreira, ali nije kreativac, prosto po meni ne može on biti prvi plej ove ekipe, ali može odraditi posao u nekim trenucima, protiv nekih ekipa u nekoj postavci, pogotovo u ABA ligi. On je po mom mišljenju više je bek, ima strašan prodor jer je fizički i jak i brz i visok, sve to mu daje na značaju na drugom kraju terena, gde može peglati odličnu odbranu i biti naš primarni defanzivac na protivničkim najboljim igračima... Šut ima, ne nešto spektakularan, ali neće on ni biti neko ko će da šutira preterano jer imamo Pantera i Đušu u timu, ali menije bitno da može da pogod. Sve u svemu preozbiljno rešenje i pojačanje, njega da smo prošle sezone imali u timu, igrali bismo 30% bolje siguran sam.

Dobra se stvar takođe što dečko može da pokrije od 1 do 3 sve, i vrlo je polivalentan, kao i dosta naših igrača, to je neka Željkova zamisao izgleda da ima ekipu u kojoj može da se dosta preuzima i da se gube one primarne tradicionalne pozicije. Imamo Avrama koji može 1-2, Đušu 2-3, Pantera 1-2, Zagorca 3-4, Tristana 3-4, Smajlila 4-5, Zeka 4-5.

Na ovo ja bih dodao prvog pleja - bukvalno sam mišljenja da nam ne treba nikakav poenter više niti igrač koji je neka klasa za EL, mislim da bismo tu poziciju moglli da sa ovakvim rosterom zatvorimo sa jednim Vestermanom, primera radi... MOja želja za ovu poziciju je Vil Kamings iz Metropoitana. Takođe, fali nam prvi centar, Martin koji je u komšiluku završio bi nam bio dobar potpis, ali sličnih rešenja ima dosta na tržišu... Pitanje da li nam treba drugi centar je vrlo diskutabilno u ovom trenutku, jer imamo Balšu i Alena koji mogu da to pokriju 20 minuta sigurno. Ne znam šta je Željkova zamisao, ali znajući ga mislim da će se tražiti još jedan igrač - neka čista trojka mi pada na pamet kao što sam već prethodno pisao ja bih tu dodao Gegića, ako Zagorac ode.
Korisnikov avatar
By Lepus
Ovo je već ozbiljno pojačanje.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Naneli je novo pojačanje.. Izgleda da su pronašli naftu u klupskim prostorijama..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By gramada
Zex88 napisao: Sre Jul 13, 2022 9:00 pm Nanuli je novo pojačanje.. Izgleda da su pronašli naftu u klupskim prostorijama..

Sta i vi potpisujete ima kod vas nafte..................... tu je negde
Korisnikov avatar
By Zex88
gramada napisao:
Zex88 napisao: Sre Jul 13, 2022 9:00 pm Nanuli je novo pojačanje.. Izgleda da su pronašli naftu u klupskim prostorijama..

Nama su najbolji igrači otišli,vi ste svoje sve zadržali i na to dovodite sve što padne na pamet,nije baš ista situacija..

Korisnikov avatar
By MileBL
I kod nas razna imena kruze, bice sigurno jos skupih igraca
Sad opet ostaje pitanje odkud odjednom da se ovoliko povecavaju budzeti kkcz i kkp, sta se zeli postici, sta ima drzava od toga, znam da rezimi vole zabavljati narod raznim igrama ali opet reprezentacija ce biti u ogromnom minusu, jedino da uslov klubovima bude pustanje domacih igraca za kvalifikacije kao sto to rade Turci
Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
gramada napisao:

Nama su najbolji igrači otišli,vi ste svoje sve zadržali i na to dovodite sve što padne na pamet,nije baš ista situacija..

Slika
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
ABA fantasy

Realno, nije loše ovo da se ubaci i nek[…]

Fudbal