Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Svi piskaraju da je Eksum novo pojačanje..

Ma koliko bio zvučno pojačanje,nisam siguran da je to što treba Partiznu..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lepus
Zvanično je. Zašto misliš da nije pravo pojačanje?

Defanzivna mašina koja čuva sve igrače od 1 do 3. Opasan u tranziciji, a u stanju je pogoditi i otvoren šut. Taman će pokrpiti poziciju 3 koja je, uz playa, najviše škripala u Partizanu.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Lepus napisao: Ned Jul 10, 2022 11:30 am u stanju je pogoditi i otvoren šut.
pa ne znam bas za ovo... u napadu je porpilicno sirov, a i sklon je (ozbiljnim) povredama...
Korisnikov avatar
By Zex88
Lepus napisao:Zvanično je. Zašto misliš da nije pravo pojačanje?

Defanzivna mašina koja čuva sve igrače od 1 do 3. Opasan u tranziciji, a u stanju je pogoditi i otvoren šut. Taman će pokrpiti poziciju 3 koja je, uz playa, najviše škripala u Partizanu.

Pa ključno mi je na kojoj poziciji ga planiraju..A otvoren šut..Ja bih ga branio Muta stil..

Svakako će doneti dosta,pogotovo u odbrani..Medjutim mislim da će biti minus u napadu..Jer igrač sa tom reputacijom ne verujem da će glumiti Lazarevića..

Kapiram da su ogromne pare u pitanju za njega,iskreno bih tražio nešto kompletnije u oba pravca..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lepus
Jbg, jeste da malo šutira za tri, ali i u EL i ACB ima preko 50 posto za tri što je fantastičan procenat. Naravno, to su uglavnom spot-up šutevi, ali svejedno.

Korisnikov avatar
By djordjino94
Apsolutno u svakom EL klubu bi ga pozeleli, retko polivalentan igrac, odgovoran, disiplinovan, "postuje" loptu, ne mogu da verujem da smo ga doveli.
Korisnikov avatar
By MileBL
Pa ni u Feneru Zoc nije imao nekog izrazitog razigravaca
Imate pet igraca(Eksum, Madar, Avramovic,Panter i Andjusic) koji mogu odigrati sa loptom, ja mislim da ste zavrsili sa bekovima
Korisnikov avatar
By djordjino94
BBBbbb napisao: Ned Jul 10, 2022 12:01 pm
Lepus napisao: Ned Jul 10, 2022 11:30 am u stanju je pogoditi i otvoren šut.
pa ne znam bas za ovo... u napadu je porpilicno sirov, a i sklon je (ozbiljnim) povredama...
Kakvi biseri...
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
MileBL napisao: Ned Jul 10, 2022 1:39 pm Pa ni u Feneru Zoc nije imao nekog izrazitog razigravaca
Imate pet igraca(Eksum, Madar, Avramovic,Panter i Andjusic) koji mogu odigrati sa loptom, ja mislim da ste zavrsili sa bekovima
Samo neka dovode dvojke, ova ekipa nece imati 5 asistencija po utakmici
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
Kk Partizan 2022/2023

Jel ste videli cene pojedinačnih karata za el? Ov[…]

Ovo je sprdnja. Bar znamo da nema potrebe za nerv[…]

ABA fantasy