Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By BogdanB
Gde je to zvezda obrisala patos sa nama? Koja dva takmicenja? Samo u kupu su obrisali.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
BogdanB napisao:Gde je to zvezda obrisala patos sa nama? Koja dva takmicenja? Samo u kupu su obrisali.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
To je mantra koju imaju zadnjih 10 dana. Oni su kažnjeni jer su nas izgazili Slika

Pritom svi znamo da ce imati vrh tim, jedino ce se sjebati na treneru kao i obicno kad Covic bira

Pozivaju se na 2017. Imali bolji tim nego mi u svim sezonama do ove od 2013.
Korisnikov avatar
By MileBL
Mogli smo gaziti da nam trener nije bio ogranicen, bila je veca razlika u kvalitetu tima nego sto rezultat pokazuje
Korisnikov avatar
By Zex88
Meni je Anđušić pun pogodak za Partizan..Dobar domaći igrač,već bio u klubu,odličan šuter..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Kao što rekoh, ne bih se zamarao sa objašnjavanjem svog mišljenja po Nti put, objektivno gledano obrisali su patos sa nama i u kupu i u ligi, serija je morala ići u 5. utakmicu, a u istoj se nije dovodilo u pitanje ko će pobediti... Barem je to iz mog ugla tako izgledalo, poštujem i drugo mišljenje.

@djo pa to je bila menadžerska igra, ne znači da se nismo rastali s njim u lošem maniru
By Gsk133
Vlada Jovanovic je bio ziheraski trener koji se oslanjao na iskusne igrače i zato su imali prednost nad njim Gagi i Kecman, a i Andjusic koji je doduše stariji godinu dana, ali je imao više iskustva u seniorskoj kosarci, jer je debitovao u Hemofarmu kao jako mlad.
Sećaju se stariji forumasi da sam još tada pisao da je Bogdan bolji od sve trojice zajedno i svi su bili iznenadjeni kakve je partije pružao kada mu je Dule dao šansu. U 2 sezone pod Duletom najbolji mladi igrač evrolige i jedan od najboljih bekova iste u konkurenciji Spanulisa, Navara, Lengdona, Nikolasa...
By Gira PFC
Pozdrav drugari, bar mesec dana nisam ulazio na Forum, ali najnovija dešavanja u prelaznom roku me "uputiše" ovde i vidim da ima različitih mišljenja, što i jeste dobro i to je i prava svrha ovog našeg "druženja".

Ni ja, kao i većina vas koji navijate za Partizan, nisam oduševljen prošlom sezonom, ali ne može se navrat-nanos praviti rezultat. To je prošla sezona sjajno prikazala. Zvezda sa svojim dugogodišnjim igranjem u Evroligi, sa timom koji se nije mnogo menjao, uz dolazak jednog Kalinića, bila je ipak nešto kvalitetnija... ili su jednostavno znali da odigraju bolje kada je bilo najvažnije. Cela prošla sezona je pokazala i Željku na koga može da računa i sad se ulaskom u Evroligu ukazala divna prilika da napravimo dodatnu selekciju u timu, što se uveliko radi.

Ono što nam je evidentno falilo prošle godine je prvi plej, mozak ekipe, organizator igre, na primer neko ko Viljams-Gos (možda prevelika želja, ali njega sam baš gotivio dok je igrao za KKP).
Druga pozicija koja nam je škripala je krilo, jer smo tu omanuli sa prošlogodišnjim rešenjima i ko god da je igrao, nije previše dao.

E sad, ono što je pored ovih pozicija važno, odlaskom Lesora, a kažu da on ide (nije još to definitivno, bar za sada), moramo i poziciju centra da popunimo.
Na sve to se nadovezuje i potreba da u timu imamo i dobar broj srpskih košarkaša, a takvih, kvalitetnih, ima vrlo malo na tržištu. Upravo zato su dovođenje reprezentativaca, makar ovih "prozorskih", veoma važna stvar, a to smo upravo prvo učinili - došao je naš Anđušić, a priča se da je gotova stvar i sa Petruševim!
Oba pomenuta igrača su bili moji prvi pikovi za ovu sezonu, jer je Anđušić prethodnih sezona pokazao zavidan kvalitet i formu, a plus je igrama za Srbiju pokazao da odlično funkcioniše u tandemu sa Avramovićem. U mečevima gde su zajedno igrali, obojica su davali po 15-tak poena, a Anđušić se isticao i sa 5-6 asistencija, što me je posebno obradovalo kod njega. Ne verujem da će pored Pantera on biti prva opcija, ali kao rezerva je idealno rešenje i mislim da će se odlično uklopiti.
Filip Petrušev je naš navijač, a prošle sezone je malo igrao u Efesu i trebaju mu minuti. Kod nas će ih imati na pretek, i u ABA ligi i u Evroligi. Međutim, mi na centru moramo dovesti još jednog igrača, videćemo kojeg. Ko zna, možda ostane Lesor, a možda dovedemo Hasana Martina ili nekog trećeg (o Martinu su bile neke glasine).
Sad po meni ostaju pitanja pleja i krila kao dominantna, uz verovatno dovođenje još nekog srpskog košarkaša. Kao što rekoh, tu izbor nije veliki, a pogledom ka reprezentaciji vidim još možda Vanju Marinkovića, Dejana Todorovića... Možda eventualno dovedemo nekog iz regiona, tipa Gegića, Kamenjaša... Ne znam ni sam, to su više neka moja nagađanja, sve zavisi od para, agenata, ugovora... ima tu bezbroj prepreka.
Da zaključim, za sada mi početak prelaznog roka deluje odlično. A kad se na ovo nadoveže situacija kod glavnog rivala, gde je otišao trener Radonjić, pa Volters, Holins, Davidovac, kažu ide i Kalinić, čak i Dobrić. Bez uvrede, sve ovo je za nas navijače KKP dobra vest. Šta ćete, dok jednom ne smrkne, drugom ne svane. ;)
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Andjusic je igrac bez muda, jedina dobra karakteristika mu je sut za tri poena i to ako ga krene. Nema ulaz, slab fizicki da prvi povuce kontru, rupa u odbrani... Jos na to sve imas Pantera i Avramovica na beku.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
MileBL napisao: Ned Jul 03, 2022 11:34 am Sta se desava kad na sve strane citam o Zeljku Obradovicu i nekom drzavnom projektu?
:mrgreen: pa da... priča se zadnjih godinu dana o tome, a evo poslednjih par dana izgleda da je izvesno... mada znam ja iz čije je to kuhinje :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Kk Partizan 2022/2023

Jel ste videli cene pojedinačnih karata za el? Ov[…]

Ovo je sprdnja. Bar znamo da nema potrebe za nerv[…]

ABA fantasy

Zaboravio si ono najvaznije, kad pocinje KUP takmi[…]

Fudbal