Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Obrisan post..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Salvatore nemas nikakva ocekivanja, a ostao je Zoc, igrate Evroligu, nikad veci budzet, ostali Panter i Lidej kao vodje ekipe, Avramovic kao najbolji domaci igrac, Smailagic, Koprivica, Trifa i ostali mladi igraci , ostao Madar, a na Zvezdu se udara svim silama... U najmanju ruku je cinicno to reci, pogotovu kad se zna da ce stici startni plej, centar i dva krila.
Korisnikov avatar
By MileBL
Zasto?
Podigao je nivo igre u odnosu na pre par godina, jedino sto je pitanje kako ce reagovati na veci rezultatski pritisak i atmosferu linca
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
@milanezija upravo tako davanje mogućnosti Jaramazu da ode iz kluba u trenutku kada se klub raspada i ne zna se njegova budućnost, a Ognjen je najbolji igrač, je totalna propast i slika i prilika onoga što ova posađena seljačka uprava radi. Dakle najboljeg igrača tima ne puštaš da mu istekne ugovor, već po svaku cenu gledaš da ga zadržiš i usput ne žališ pare, jer nisu tvoje državne su.

Što se tiče slučaja Anđušić, dečko je u prvom mandatu u KKP doveden kao jedan od najboljih mladih bekova u državi, ogroman potencijal, sjajni šuter, nije dobio priliku i pored toga što nas je i sam vukao u nekim utakmicama i isporučivao i više nego što se tražilo i očekivalo - klasičan primer Armani u Milanu. U drugom madatu, dečko je došao da pomogne klubu, potpisao na dva meseca i igrao 11 utakmica u ABA ligi u ekipi u kojoj su bili igrači poput Koste Perovića, Bože Đumića, Dejana Petrova, Miloša Koprivice, Andreja Magdevskog, Miloša Glišića, Andreje Milutinovića, Adina Vrabca... Tu je doveden u 6. kolu ABA lige da bude veliko pojačanje i pomogne klubu, a dobio je 11 utakmica u kojima je igrao prosečno 16 minuta. U meču sa Megom primera radi je igrao cela 2 minuta, u meču sa Zadrom okruglo 10, igrao je pod palicom Pere Božića, koji po svemu sudeći nije umeo pravilno da ga koristi. Kažeš igrao je loše, dečko je imao 50% šuta za dva i 24% šuta za tri, na vrlo malom uzorku, na 11 utakmica uzeo je ukupno 63 šuta, što je nešto manje od 6 šuteva po utakmici. To za jednog igrača kakav je Anđušić - šutera nije neki broj, pogotovo kada vidimo da je imao dve utakmice u kojima nije ni jednom šutnuo za tri i jednu sa jednim pokušajem van linije 6,75. Nakon isteka tog kratkoročnog ugovora je otišao i praktično je ispljuvan najstrašnije od strane svih a najviše navijača. Čašćava prisustvom, pa šta je onda bio Pavlović u one dve sezone, šta je onda Novica sve ove godine ako nije bio čašćavanje prisustvom, na kraju je problem Danilo... Gadi mi se taj subjektivizam, ne vidi se dalje i dublje ništa... Pored toga Danila su pljuvali svi i rugali mu se kad god je bio pozvan u reprezentaciju i uziman u razmatranje za spisak, kao i kada nas je punio u dresu Burga, kao i kada je sipao kao lud u dresu Uniksa. Zato dečku želim svu sreću, očigledno je da je previše veliki grobar i previše lud, da je po treći put došao u Partizan, nakon svega.

@Obiliću, pa kao što rekoh već, ako smo sezonu iza nas zavšili ovako kako smo završili sa onakvim timom, koji je sa 3 EL igrača i 5-6 EK igrača, u takmičenjima kao što su ABA liga i EK, gde jedino jači klub od tebe jeste Zvezda i Virtus, šta mogu da očekujem od novokomponovanog tima sa 4-5 novih igrača koji će igrati ovog puta Evroligu. Neverovatno je koliko ljudi nemaju osećaja, koliko su subjektivni... Ne mogu da shvate da je eto ta Zvezda koja godinama igra tu EL samo jednom uspela da se umeša u top8 za 10 godina, a sada se od ovakvog Partizana sa luzerskim mentalitetom očekuje da će da napravi preko noći dream team i da se plasira u top 8 i prošeta se kroz ABA ligu. A kao što smo videli sa nešto jefitnijim dream teamom, sa Žocom na klupi Zvezda, bez jedne akcije sa solidnom odbranom, bez krštenog centra i šutera, je sa nama obrisala pod u sva oba takmičenja.

BTW: čuh negde da postoji mogućnost da mi se najveća želja ispuni, tako da mi se entuzijazam podigao :)
Korisnikov avatar
By Zex88
Anđušić i zvanično..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

By Gsk133
@Salvatore ako ti je najveća želja to da nam ode taj igrač nadam se da se neće ispuniti, pogotovo ako je zamena Dorsi koga ne mogu da smislim kao igraca.
A ako ti je želja da nam dodje neko napiši o kome se radi?
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Gsk133 napisao: Čet Jun 30, 2022 11:04 am @Salvatore ako ti je najveća želja to da nam ode taj igrač nadam se da se neće ispuniti, pogotovo ako je zamena Dorsi koga ne mogu da smislim kao igraca.
A ako ti je želja da nam dodje neko napiši o kome se radi?
Upravo to mi je jedina želja od ove sezone!
Korisnikov avatar
By djokonda
@SG
Mislim Salvatore da te sećanje u vezi Anđušića ozbiljno izdalo. Prve godine, kada je doveden, Vlada Jovanović mu je davao i te kako dobre minute i to u EL, gde je bio u rotaciji na dvojci iza Gagija Milosavljevića, a ispred, pazi sad...Bogdana Bogdanovića! Za to sam VJ-u jebavao majku svaku Partizanovu utakmicu i to ne zato što sam mislio da je Danilo loš, nego što je VJ, Miškov agent, pokušavao da sjebe Raškovićevo glavno grlo i najtalentovanijeg srpskog beka u xy godina. Dolaskom Duleta isti je Bogdana stavio na Danilovo mesto u rotaciji, kao rezervu Gagiju, a Danilu, sasvim korektno, dao odrešene ruke u odabiru sredine, jer, realno, pored Gagija i Bogdana za njega nije bilo mesta u rotaciji...Danilo je, u prvom mandatu u Partizanu, dobio više prostora nego što je kvalitetom zaslužio, samo zato što je bio Miškov igrač, dok je VJ bio trener.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
ABA fantasy

Realno, nije loše ovo da se ubaci i nek[…]

Fudbal

Kulibali nastavlja da dominira.. Posle 3 gola na t[…]