Teme vezane uz regionalnu ligu
By Gsk133
Zex88 napisao: Pet Jul 08, 2022 8:33 am Pa kao kad sliku postavljaš.

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока
Neće. Piše prevelik fajl. Ali imam sačuvano ćaskanje. Sve najbolje za Dzenkinsa još jednom.
Korisnikov avatar
By MileBL
Zex88 napisao:Došao je trener..Vlada Jovanović.. Uf..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока
Nije neko resenje ali opet bolje nego neki stranac ili neki matorac, a svasta se pominjalo
Simon pomocnik, necemo ga gledati na parketu
Ne znam koja agencija stoji iza Jovanovica, da vidimo ko mu cuva ledja
By Gsk133
Salvatore konačno priznao za koji tim navija, ali to se odavno znalo. Za onaj na kojoj temi najviše piše, čije igrace najviše hvali, a Partizanove samo kritikuje i prvi bi da vidi ledja ponajboljem beku Evrope, dok mu je jedan Nedovic vrhunski igrač. Isti Nedovic koji u životu ništa nije osvojio, koji je nekonstantan i nestabilan igrac, koji nije pogodio bitan šut nikada u karijeri i nikada nije igrao pod pritiskom. Uzeo za 2 sezone u Pao 3.2 mil evra bukvalno ni za šta."Hasan Martin je idealan za nas nivo kvaliteta"...Dovoljno!
Zašto niste tražili Gudurica koji je mnogo bolji igrač od Nedovica, a koji igra za sigurno manji novac?
Korisnikov avatar
By MileBL
Grobi, da li bi vjerovao da ni Markovic nista nije osvojio dok nije dosao u Kkcz, tako da ta prica o Nedovicu i trofejima nista ne znaci, bitan je pobjednicki kolektiv
Korisnikov avatar
By Lepus
S tim da je Marković bio jedva 10. igrač u rotaciji, a od Nedovića se (nadam se NE) očekuje da bude prvi igrač tima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

By Gsk133
Slažem se. Ali recimo ako ode Kalinic to će biti baš veliki hendikep i teško nadohnadiv gubitak.
Ne kažem da je Nedovic los igrač, naprotiv. Ima on napadačkih kvaliteta, ali nema to nešto ono što imaju npr Bogdanović ili Guduric. Nije lider.
Korisnikov avatar
By The Answer
Ovo da Salvatore navija za onaj tim na čijoj temi najviše piše mi je zanimljivo, jel to važi i za ostale forumaše ili je on posebna kategorija? :lol: :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 51
ABA fantasy

Borac vs Cibona, utakmica pomjerena za sutra u 18h

NBA

Ocekivao sam da ode kod Lebrona kako bi najbolj[…]

Fudbal