Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Strašno bitna pobeda i pored svih hendikepa..

Ono što je probelm,Adams i Ivanović ne liče na profesionalne igrače..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Dakle imamo 4 pleja i 4 igrača na poziciji 5..
:roll:

Luka je dobro pojačanje,ali mislim da treba smanjivati roster,bez ikakve logike smo nabacani..
By Gsk133
Mogu samo da zamislim(a možda i ne mogu) koliko ste pretplatili Vildozu. Cim nije prešao u Makabi, a ko zna koje su mu pare nudili, a prešao kod vas cenim da je cifra izmedju 1.5 do 2 mil e po sezoni.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Odlično pojačanje je Vildoza, mada je i on nešto između 1 i 2. Biće dobar to prvi plej u vašem timu, može on i bez lopte, a može i da kreira za sebe i da bude poenter po potrebi. Meni deluje ovo kao neka ozbiljna Čovićeva igra, kao tek sad počinjete da gradite tim, i da ćete jedno 3 igrača izbaciti iz tima i da su dovedeni samo da se premosti ovaj period dok se ne nađu na raspolaganju neki kvalitetniji koji budu katovani. Bukvalno me ne bi čudilo da će vam jedan tim igrati samo EL i bitne ABA mečeve, a odmarati u nekim duplim kolima i nebitnim ABA mečevima. A posedovanje Raduljice, Kuzmića, Markovića, Lazića, Topića, pa i Lazarevića, Mitrovića, Ilića i Ivanovića je za neki bek ap. Tehnički imate mnogo igrača sličnog kvaliteta, što nikako nije dobro, ali ako su oni zadovoljni svojim projektovanim ulogama, onda ok... Ne verujem da je Adams došao da bude 3. opcija na beku, ali možda se pravi neki novi sistem, ko će ga znati. Holand je svesno došao da bude igrač rotacije u EL klubu, Bentil mislim da je dobio ulogu od 25-30 minuta na krilu, što retko gde može imati, Martin takođe bez 25 minuta ne verujem da bi dolazio kod vas od svih klubova u EL. Svakako mnogo je ovo igrača, čak 17 i to nagomilanih na dve pozicije: bek i centar, tu imate 11 igrača.

Svakako Vildoza je odličan igrač za naše uslove, najviše od njega će profitirati centri.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ovo smo morali dobiti..

Međutim Jovanović i Ivanović su usrali motku..

Ivanović ne može da igra EL i to se vidi svaki put..

Ova zajebancija sa 5 centara je verovatno najdebilnija selekcija ikad..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lepus
Ne bih ja Jovanovića toliko kritikovao. Jednostavno, nemaš nijednog beka da išta zna, pa dođeš u situaciju da Dobrić bude igrač koji odlučuje, a dječko je operisan od kreacije.

Ivanović i Holland su višak, treba ih se riješiti. Raduljica takođe.

Žao mi Bentila i promašenog bacanja. Dječko je igrao kao zmaj.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MileBL
Raduljica juce stigao, ne moze odmah nogobulj
A realno ne ide bez bekova, bice sve ok kad se vrati Nedovic i dodje Vildoza

• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 51