Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
PRED NIKAD VECIM IZAZOVIMA

Posle osvajanja tri trofeja u sezoni 2021/2022 mnogi od nas su se nadali da ce ovo biti mirno leto i da cemo uz dovodjenje 2,3 igraca nadograditi postojeci igracki kadar, ali izgleda da nije tako. Mnogi igraci su nas vec napustili, niko ne dolazi, Covic jauce da je budzet mali, Radonjic jos nije potpisao ugovor, Kalinica traze svi zivi, a idu nam igraci za koje smo mislili da ce doveka ostati kod nas kao sto je Dejan Davidovac ili Holins koji ide u Makabi za ne tako veliku platu od 600 000 dolara godisnje.
Sve u svemu treba nam gotovo cela nova petorka i ponovno uigravanje tima. Partizan je sa druge strane nikad jaci, budzet tima gotovo neogranicen, jos ce igrati i Evroligu i rasti iz utakmice u utakmicu. Treba smoci snage da i naredna sezona bude prava, da izdrimo ovaj trenutni udar i nepovoljan vetar i da brod nastavi da plovi mirnim vodama.
Slika
Korisnikov avatar
By MileBL
Izgleda da ide i Radonjic, jos kad bi poveo Lazica sa sobom gde bi nam bio kraj
Sto se tice ocekivanja, mi imamo obavezu da uzimamo teofeje
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Radonjic mora da ostane kao prioritet broj 1 u klubu, sve uspehe smo sa njim ostvarili kao i Partizan sa Dulom Vujosevicem.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja triplete, druge uzastopne ?
Cini mi se da se opet rusi Covic sa mesta predsednika, da mu se ne daju garancije od sponzora i ulaganja drzave u klub, da se to sve namerno radi ne bi li Keselj i preko njega bata preuzeli glavne uloge u nasoj Zvedi. O Covicu se svasta prica i za Kosovo i za politiku, ali u ovakvom kosarkaskom mulju on mora da ostane predsednik kluba jer se snalazi odlicno. Izgleda da i sastanak posle decenije Obradovica i Miska isto ima za cilj udar na Zvezdu i da je posle toga Misko uvalio Davidovca u CSKA gde je dobio 800 000 evra godisnje, a neko kaze da je kod nas imao 270 000 evra i da sad ubedjuje Radonjica da predje u PAO. Sto se tice Davidovca dobio je dobru lovu, ali da Radonjic ode u raspali PAO koji niti ima ekipu niti ima budzet ne mogu da verujem, kao i da je Holins otisao za 600 000 dolara u Makabi, sto je oko pola miliona evra, tako da kontam da mi nismo mogli da mu ponudimo vise od 300 000 do 350 000 evra kad je otisao za ne tako ogromne pare.
Korisnikov avatar
By Zex88
Sve se glasnije priča da Kalina ide u Barsu..Ako je to tačno,mi idemo u kompletan rebilding..
Pitanje je,da li i sa Radonjićem na čelu..

Uglavnom,nekon veoma uspešne sezone veoma loši vetrovi duvaju..

Videćemo šta je plan za budućnost..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Meni je veci problem produzavanje Vajta nego odlazak Kaline, trazi ga Barselona, ne moze odbiti drugu godinu za redom ali produziti Vajta koji nista nije odigrao je ludost
Korisnikov avatar
By Zex88
Vajt mi je prvi za odstrel bio..Bukvalno nisi smeo da ga uvedeš u finalu jer je ogroman minus bio na obe strane parketa..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ocekivao sam Dalibora Ilica umesto Vajta da preuzme njegovu ulogu i minute na parketu, ostanak Vajta mi se ne svidja. Mozda se spremi preko leta i povrati muda i sugornost u sutu, samopouzdanje u igri, ali ne obecava.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Meni smrdi na to da Radonja ide, samim tim nisu nuđeni novi ugovori Voltersu, Holinsu, Dedi, da je bilo sigurno da ostaje Radonja, ne bi se on njih odrekao, makar dao duplo više para nego prošle godine. Ziheraš je u pitanju, kojem je bitno da ima igrače koji znaju njegov sistem i svoju ulogu, a ovi su svi znali ili naučili u međuvremenu...

Za Kalinu, nisam siguran šta da mislim, rekao je prošle godine da je došao u CZ iz ljubavi, da je imao i tada jake ponude iz EL, ali da je došao zbog porodice. Da li se zasitio govana kojim ga trpaju, kao i svakog košarkaša ovde svi od trenera, do navijača, preko ljudi na ulici, ne znam, može biti. A opet čovek dobio dete pre manje od mesec dana, nema mnogo logike da ide od kuće sad... ili baš zato ima?

Svakako vam sledi građenje novog tima, mada vi to praktično radite svake godine, samo prošle godine je došlo 8 igrača: Vajt, Volters, Holins, Kalina, Mitar, Džoni, Cirbres, Lazarević. Tako da verujem da ćete se ukoliko ostane Dejo trener okrenuti nekim proverenim igračima, tipa Jaka,Jović... Ukoliko se promeni trener to će biti užasan zadatak za bilo kog stratega, preuzeti kormilo tima koji je u renoviranju, koji igra EL, trenutno u rosteru ima 4 igrača, ogroman pritisak navijača, ogromna očekivanja, težak predsednik kluba...

Što se tiče Radonje, ne bih ni u ludilu prihvatio na njegovom mestu ponudu PAO-a, dok bi na Kalinićevom mestu uzeo ponudu Barse bez problema.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Kk Partizan 2022/2023

Pa jel mislis da ove sezone nece biti Pionir? Cist[…]

Fudbal

Kazu igraci da ih nisu postrojavali, da je sve bil[…]

Ostale reprezentacije

Mali sazetak iz onog sto sam video, Turci divljina[…]