Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pavac napisao: Čet Jun 16, 2022 6:32 pm деда Вилсон, Цветковић, Магдевски
Вања, Аранитновић
Мурић, Милутиновић, птичурина
Џоунс, Чеда
Вилијамс, Ђумара, Копривица

У ДОБРУ СЕ НЕ ПОНЕСИ, У ЗЛУ СЕ НЕ ПОНИЗИ!!! :dance: :dance: :dance:
Zašto samo Adin malim slovima?

Inače ta ekipa od te sezone mi je bila najdraža u poslednjih 8 godina, oni i donekle sledeća generacija sa Majstorovićem, Lukovićem, Andrićem, Makijem, Ratkovicom... Koliko su te ekipe igrale srčano, sa koliko želje i energije, davali su momci bukvalno 100% sebe, da nam je 3 igrača sa takvom energijom bilo ove godine, sve bismo osvojili.

Očekujem da budemo u donjem delu tabele, šta drugo može da se očekuje ?! Zavisiće sve od sastava, ali moja jedina želja je da ne gledam Pantera više u klubu!
Korisnikov avatar
By milanezija
Fascinantno nam je išlo sa njima, napipali smo dno tabele posle 15 kola. Da Džile nije imao kvrc u glavi da prihvati da vodi KKP bilo bi jako jako zanimljivo

Po vama ova ekipa ove godine nije ginula za grb? Proser klasičan, jedan meč uživo u hali je dovoljan da se vidi da im je i te kako stalo bilo

A ovo za najurivanje Pantera je genijalno, oterati jedinog pravog EL igrača u timu :doh: Bolje mu dovesti funkcionalnog pleja da ne mora sam za sebe pod konstantnim batinama da kreira
Korisnikov avatar
By MileBL
Oni pre su uzeli jedan trofej i borili se do kraja, a ovi sada nista, na kraju pobjegli kad su vidli da ne mogu dobiti
Korisnikov avatar
By BogdanB
Pobegli dobri stari mile.

Milanezija, kako je vreme odmicalo, poceli su da ginu vise za grb. Na početku meni to stvarno izgledalo bzvz ali sada na kraju, prava partizanstina je bila

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Naravno da ste pobjegli, mislis da bi Obradovic onako crven preziveo dve izgubljene serije u 15 dana
Korisnikov avatar
By djordjino94
U ovoj ratnoj frci Covke dobio dodatno "naoruzanje", posebno za VIP-ovce, ko sme vise na teren, jos malo pa ko u Ukrajini...
Korisnikov avatar
By BogdanB
MileBL napisao:Naravno da ste pobjegli, mislis da bi Obradovic onako crven preziveo dve izgubljene serije u 15 dana
Jos, jos, molicu :D

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Nisam ispratio, koji je razlog zbog kojeg Partizan nije igrao?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
Kk Partizan 2022/2023

Mocart novi generalni sponzor, kažu najveći ugovor[…]

ABA fantasy

I ja imam Dreznjaka i Bozica tako da sam trenutno […]

KK Crvena Zvezda 2022/2023