Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By gramada
Da nije bilo Burse vec recimo finale da gibimo od Virtusa moyda i prihvatljiva sezona ovako sta reci KK Partizan sledeća sezona

Zameram Željku što nije dao minute Koprivi u finalnoj seriji samo u teškim utakmicama i ludačkoj atmosferi ako je to atmosfera postaje igračina

To je to idemo dalje Patizan sledeća sezona............................
Korisnikov avatar
By Zex88
Pavac,opomena pred ban zbog vredjanja KKCZ.

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Kao što sam bio na početku sezone šokiran činjenicom da nam je Žoc trener, tako sam sve vreme šokiran bio činjenicom da njegov tim igra tako kako igra, a sinoć sam bio šokiran činjenicom da mi ne možemo da zatvorimo utakmicu u kojoj imamo previše prednosti...
Dešavalo se 3,4 puta da po 2 minuta ne možemo da pogledamo ka košu, a ne da šutnemo, dešava se da vi igrate bez centra a mi ne možemo da spustimo loptu centru, dešava se da vaš najbolji igrač ima 4 faula i mi ga ne napadamo, dešava se da izgubimo 20 lopti u utakmici sezone, dešava se da ne možemo da prenesemo loptu i da je ubacimo u igru u par navrata, dešava se da ne možemo da zavrtimo jebeni pik celu utakmicu... Previše gluposti smo sebi dozvolili i živeli od divljanja Pantera, a naleteli smo na čvrst i jak odgovor protivnika i to je izgledalo onako kako i realno treba da izgleda, jedna ekipa koja je fizički jaka, sistemski igra dobru odbranu sa puno kontakta, ima puno iskustva igranja u sistemu i dugi niz godina je na okupu, a sa druge strane ekipa sa 4 kvalitetna igrača, bez glave i repa, sa šerifom preko kojeg je primljeno nebrojeno poena juče, sa nekiliko mladih igrača, koja godinu dana igra toplo-hladno. Namlaćeni smo i ispraćeni u velikom stilu, oni su znali kako da nas reše, mi nismo imali pravi odgovor na njihovu igru. Mi imamo Lesora i Lideja na 4 i 5, dva EL igrača i ne možemo da im spustimo dole, a čuvaju ih Davidovac, Mitar, Kalina... Razočaravajuće iskreno. Jasno je meni da Željko ima tu neku filozofiju da igra na puno izolacija, na idividualni kvalitet u meč apovima i mis mečevima, ali ne može se celu utakmicu to tako igrati, pogotovo protiv ovakve odbrane i sa ovakvim igračima u svom timu... Bukvalno da smo zavrteli pik na 90 ili 45 u svakom napadu u zadnjih 2 minuta, iz toga bismo nešto izmislili, kretanje bez lopte u nastavku očaj. Avrama zaboravili na klupi i odsekli kad je najviše trebalo, a dečko je napadački možda i najpotentniji igrač u ovom timu. Mur je pokazao po ko zna koji put da je čigra i da je teško da može neko da ga čuva i da mu treba samo malo više prostora i slobode, to da je u odbrani igrač manje, to je druga stvar, kad već odbrana ne štima kao sat, onda može jedan da se istrpi, ali nama je problem napad skoro cele sezone.

Evo nešto pozitivno u svemu ovome:
Vrlo bitni poeni Madara sa poludistance u zadnja 2 minuta, tako se igra završnica i preuzima odgovornost, u par navrata odlična odbrana. Sve u svemu dečko je dao i više nego što sam očekivao od njega, tj. dao je ono što se očekivalo na početku sezone recimo, ali kako je vreme prolazilo i kriterijum opadao, tako se i očekivanja srozala, pa sad deluje ovo vau u odnosu na neke utakmice.

Bilo bi najbolje da se iz protesta ne igra uopšte taj KLS, kao što su pojedini i najavili...
By Gsk133
Sve u svemu zadovoljan sam sezonom. Cele godine igramo bez pleja i trojke, igramo protiv države, svih njihovih medija, novinara, propagande i lazi... Jbg nismo navikli da plivamo u mulju kao oni. Žao mi je što nismo imali u timu sinoć Lučića ili Gagica, ne bi se završilo samo na onoj provokaciji Kalinića koji je onim gestom obrukao i sebe i klub. Jedina mrlja ove sezone je Bursa i takva utakmica se desi jedan put u 20 godina i baš se nama desila.
Sledeće sezone nadogradnja tima i dace Bog da igramo evroligu i da naučimo na sopstvenim greškama i ispravimo to. Piše se da su za 2 mesta u evroligi najozbiljniji kandidati Valensija i Partizan. I dobro bi bilo da igramo evroligu i iz razloga što bi se smanjila tenzija jer ovo stvarno nije bilo normalno u finalu. Isto bih napisao i da smo dobili.
Korisnikov avatar
By gramada
Ovo oko tenzija je skroz nedopustivo, lepo rece Zeljko sinoc mora da se nesto promeni drasticno ovo je sramota za drzavu za kosarku za sport, nije prvi put nadam se zadnji, lepo rece Zeljko rigorozne kazne odmah svima,,,,,,,,,,,,,,,
Korisnikov avatar
By Zex88
Partizan odustao od KLS-a..
By Gsk133
Niko da spomene ovde(a od koga se ja i nadam da spomene)da je Vučić poslao finansijsku inspekciju posle 3-eg meča i samo se čekali da ne daj Bože Partizan osvoji i da oni izadju sa finansijskim izveštajem da Partizan ima dugove, samim tim da ne bi mogao da igra evroligu i da bi opet Zvezda igrala(a to što se epski brukaju već desetak sezona to ništa, bitno je da igra predsednikov klub). A onda je njegov verni sluga Ostoja sutra dan izašao po njegovom nalogu na tv Prva i rekao da Partizan duguje 5 mil e za porez(a to do tada nigde nije spominjano), a sutra posle njega na tv Prva je gostovao i Čović i većinu vremena pričao apropo tog duga. A to što im je obrisano 16 mil e duga u košarci i 60-70 mil e u fudbalu to nikom ništa.
Saopštenje je sramno, ali sramno. Nigde se ne pominje Čović kao "glavni i odgovorni" za sve ovo loše što se godinama dešava unazad u Aba ligi, a eskaliralo je u ovoj finalnoj seriji. Plus pominju kako su navijali na F4 navijači Olimpijakosa i Zvezde. O upravi iz Fk ne bih da trošim reci. Sve najgore što postoji na zemlji želim njima. Ali ima i gorih od njih. To su navijači Partizana koji ćute na sve ovo. 5 godina nemamo titule u ekipnim sportovima i oni i dalje cute. Dobri su im Vazura, Vučelić, Iliev, Ostoja... Šta će nema neprijatelji pored ovakvih ljudi iz uprave.
Korisnikov avatar
By raf
Каже "директор" Кошаркашке лиге Србије Александар Грујин (питам се чиме ли се тај бави 11 месеци у години и чиме је заслужио да буде директор било чега):

"Одлука Партизана је непоштовање државе, улагања државе и пре свега Председника, у спорт и непоштовање Кошаркашке лиге Србије"

Непоштовање Председника !??? Паметном доста.
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 60
ABA fantasy

I ja imam Dreznjaka i Bozica tako da sam trenutno […]

Kk Partizan 2022/2023

Nije nam neophodan Panter pored zdravog Bogdanovic[…]

KK Crvena Zvezda 2022/2023