Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By milanezija
Povratak kralja

Da li je uvod potreban kada se kralj vrati? Nikakvi uvodi samo je ovo dovoljno...

Slika
Slika
Slika

Poslednja izmena od milanezija u Sub Jul 17, 2021 11:53 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
By Zex88
Dalas Mur novi plej Partizana.. Nemam pojma ko je čovek

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

By Gsk133
Nemam pojma ni ja. Vidim da je imao dobru statistiku u Kini, preko 26 poena. Inače podseća po izbacaju na jednog vašeg bivšeg vrhunskog pleja.
Korisnikov avatar
By Zex88
Gsk133 napisao:Nemam pojma ni ja. Vidim da je imao dobru statistiku u Kini, preko 26 poena. Inače podseća po izbacaju na jednog vašeg bivšeg vrhunskog pleja.
Kina mi nije parametar.. Tamo svako ima dobru statistiku..
Za sada mi deluje da će Partizan igrati na 100p..
P.S. Da nije Vujanić u pitanju? :)

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

By Gsk133
Pa nije ni meni, jer se odbrane gotovo i ne igraju. Sa Vujanicem ne može da se poredi niko, unikat, a taj vas plej individualno je najbolji vas stranac u istoriji kluba.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Mur je solidan igrac EK nivoa, po mom misljenju sasvim neocekivano pojacanje. Ja ga znam od pre 2 godine kada je igrao za Nanter, tada su on i Ceri bili neverovatan skorerski duo, obojica su imali preko 14 poena po utakmici i nosili su ekipu u EK. Igrao sam ih uvek + na kladonici. Odlican skorer, ali ne toliko dobar organizator. Te godine je imao 47 % iz igre uz 80% sa bacanja, uz 2.5 asistencije. Pre toga je igrao za Torino i Hapoel, pa je otisao u Kinu...

Nista sad nam fali plej koji ce da organizuje igru, ovaj je tip igraca kao Bobi Dixon, zanimljiva selekcija. Ne bi me cudilo da Majkl Erik ili Monro bude centar u ovom timu.

Drago mi je da je opet dosao igrac koga niko nikad od "insajdera" nije pomenuo, niti ga se iko ikad setio, to znaci da radimo ozbiljno dobar posao. :clap:
Korisnikov avatar
By skeske
Za sada nemate ni jednog beka koji moze ozbiljno stisnuti defanzivno. Cudi me to, nisam ocekivao kaubojstinu od Zoca.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ima Dangubic, on ce juriti bekove, Panter igra korektnu odbranu

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
Fudbal

Рики блиста! 8-)