Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Lepus napisao:Nisam ispratio, koji je razlog zbog kojeg Partizan nije igrao?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da se ustedi na platama
Korisnikov avatar
By BogdanB
Zašto je najgori evropski trener, zeljko obradovic kaznjen sa četiri utakmice suspenzije?

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Mislim da sam video negde da trener koji povuče/ne izvede ekipu dobija 4 utakmice suspenzije
Korisnikov avatar
By MileBL
Kazne koje je KKP dobio su nista za odustajanje od takmicenja
Na drugu stranu kredibilnost KLS i ostale stvari koje je prate
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ma apsolutna sramota je ovo što nismo igrali to takmičenje, kako god se završilo... A za kaznu, pa eto, kad je odgovaralo nekome kažnjavali su nas iz iste lige za Pavlovićeve helanke, za Duletovo skidanje sakoa i slično, a sad kad nekome ne odgovara da nas kazne - sad su nas kaznili ovako "paušalno".

Sve u svemu cirkus se nastavlja...

Igraće se Evroliga opet i kod nas, ne mogu reći da nisam uzbuđen zbog toga, ali s obzirom da ne znam šta nas čeka ne mogu ni reći da sam preterano srećan povodom toga.

milanezija napisao: Ned Jun 19, 2022 12:21 am Fascinantno nam je išlo sa njima, napipali smo dno tabele posle 15 kola. Da Džile nije imao kvrc u glavi da prihvati da vodi KKP bilo bi jako jako zanimljivo
Meni su zanimljivije i draže bile utakmice gde smo se kidali sa onim što imamo, gde su momci pišali krv i davali 100 %, a bili su izuzetno limitirani skoro svi u timu, nego ovo sada kada imaš mašinu od ekipe, 4 EL igrača i ne možeš da slomiš jedan Zadar i slične... I na dnu kada smo bili imao sam više nade u tim, nego ove sezone posle KRK npr.
milanezija napisao: Ned Jun 19, 2022 12:21 am Po vama ova ekipa ove godine nije ginula za grb? Proser klasičan, jedan meč uživo u hali je dovoljan da se vidi da im je i te kako stalo bilo
Stalo možda jeste, ali ginuli nisu, pojedinci su se ponašali kao da igraju ispred zgrade basket i uvek ima sledeća utakmica.
milanezija napisao: Ned Jun 19, 2022 12:21 am A ovo za najurivanje Pantera je genijalno, oterati jedinog pravog EL igrača u timu :doh: Bolje mu dovesti funkcionalnog pleja da ne mora sam za sebe pod konstantnim batinama da kreira
Ja njega očima ne mogu da gledam, nisam ga gotivio ni u Zvezdi, ni u Armaniju, moj lični stav oterati ga, jer je očigledno kancer za ekipu, ponaša se ko Šved u Himkiju onomad...

I da, onaj tim je uzeo kup, kakav takav, uzeli su ga, pokazali zube, nisu puštali da ih bije niko i pored toga što su igrali protiv možda i najjačeg tima CZ u skorijoj istoriji...
Korisnikov avatar
By Zex88
Hoce li neko da piskara za novu sezonu ili da otvorim samo temu?
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:Ima valjda i naš admin :whistle:
Ima,ne znam gde je Slika

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
ABA fantasy