Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
U kostac sa bogatasima

Posle pauze od KLSa i usred prelaznog roka vreme je da otvorimo temu za novu sezonu, ali pre toga da se osvrnemo na proslu. Euforija oko dolaska Sase Obradovica brzo je splasnula kada se videlo da pravi tim oko stranih igraca, bila je to prava legija stranaca, ali bez timskog duha i energije. Mozda su falili i navijaci da budu vetar u ledja novom treneru i novom timu, ali zbog korone ova sezona se igrala bez publike. Sve u svemu losi rezultati i smena i onda povratak Dejana Radonjica ljubimca navijaca i najuspesnijeg trenera. Krenulo je skromno, polako, a zavrsilo se sa 3 trofeja i ponovnim ulaskom u Evroligu, najkvalitetnije takmicenje na Starom kontinentu.
Sada se krene u nikad tezu sezonu, rivali su ojacani, dobili novac za pojacanja i zeljni nase krvi i osvete. Ipak i mi se nedamo, tako da je eksplodirala bomba u vidu povratka Nikole Kalinica jednog od najboljih timskih igraca na poziciji krila u Evropi, a dovedeni su i Nikola Ivanovic koji nam je uvek zadavao velike probleme, bivsa velika nada i kapiten Luka Mitrovic, Vajt dobar timski igrac na poziciji 4, Lazarevic koji je tu da popuni i uskoci u roster kada bude bilo prilike, inace odlican defanzivac i fizikalac...
Trenutno se ceka resavanje pozicije centra, ne zna se jos da li ce Noko ostati, koji je eksplodirao u finisu sezone. Na poziciji pleja ocekujemo domaceg igraca, dok se nadamo da ce na poziciji beka doci neko sa poenima u rukama, ali daleko vise timski igrac od Lojda.
Defanziva i timska igra treba da budu nasa odlika u narednoj sezoni, a nadamo se da ce to sve biti popraceno podrskom navijaca sa tribina.
https://www.espreso.co.rs/data/images/2 ... r_ls-s.jpg
Korisnikov avatar
By MileBL
Neka slika Radonjica i Markovica kruzi netom, izgleda da pravimo tim za igru na poen manje

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
MileBL napisao: Uto Jul 27, 2021 10:03 pm Neka slika Radonjica i Markovica kruzi netom, izgleda da pravimo tim za igru na poen manje

I onda dovedes poenterski potentne centra i beka i ekipa ti dobije sasvim drugu liniju.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ne bih se iznenadio ukoliko krenemo bez beka na pocetku sezone, pa posle tokom sezone napravimo doselekciju

Korisnikov avatar
By Zex88
Ha,ladno Volters pojacanje.. Pa da,sto bi imali nekog ko zna da sutira..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Nit mirise nit smrdi
Sve u svemu provjerena opcija, par godina je na EL nivou, vidcemo koliko cemo se otvoriti za startnog beka, tu ce se mjeriti nase ambicije

Korisnikov avatar
By Zex88
MileBL napisao:Nit mirise nit smrdi
Sve u svemu provjerena opcija, par godina je na EL nivou, vidcemo koliko cemo se otvoriti za startnog beka, tu ce se mjeriti nase ambicije

Mene ako nesto nervira to je vracanje igraca.. Uglavnom bude tuga..

Korisnikov avatar
By MileBL
Ja imam povjernje u Radonju, vjerujem da on nece dovesti igraca koji nije u stanju ispuniti uslove koje on zahtjeva, mislim da se bas zbog toga okrece igracima koje poznaje

Korisnikov avatar
By Zex88
Nadam se da ce biti tako..
Mi to sve belce u timu imamo?

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17