Stare teme
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Gsk133 napisao: Pet Maj 20, 2022 4:42 pm @Lepus a tek protiv Stela Azure i sad protiv Next generacije. Ovo je ubedljivo najgora juniorska ekipa Zvazde koju ja pamtim. Svi su žive katastrofe od igrača Vudragovic, Radovanović, Šarenac, Gaćic, Matović, Đoković, Vuković... ne zna se ko je od koga gori. Ali ubedljivo najgori je po meni plej Vladimir Pavlović. Goreg mladog pleja u životu nisam gledao. Kada prenosi loptu i dribla sam sebe pokreti su mu kao kod Larkina, a kada mu pridje neko totalno se pogubi. Kada krene na ulaz to su izgubljene lopte ili blokada, isto kao i kod suta. Ne može pored nikog da šutne. Da mu neko skrene pažnju da ne oponaša Larkina jer je presmesan. Za njega je Uskoković vanzemaljac.
Za sve ove antitalente mladi Topić je doktor.
Inače na ovom turniru sve ekipe i igrači sem Jovica, Đurišića, Pende, Azinse i Rupera(iz Insepa) su katastrofe od igraca. Real ima 6 crnaca u sastavu i samo Ndijae je solidan, ostali ništa. Onaj slovenac takodje pre, presmesan igrač. Ni "t" od talenta nema. Nijednu košarkašku osobinu u kojoj je makar prosečan.
Sutra će Mega ove Spanulisove dunstere da odete 30 razlike.
Burazeru nije lepo tako pričati o mladim igračima...Možda čak neki i čitaju forum i može se na njih loše uticati ovakvim komentarima. Jasno je da neko nije dovoljno kvalitetan i da ti se ne sviđa, ali da pišeš da je ovaj najgori od svih, da nikad nisi video goreg u životu i slično, stvarno nije lepo, pogotovo kada se radi o deci od ni 18 godina...
Korisnikov avatar
By Lepus
Gsk133 napisao:@Lepus a tek protiv Stela Azure i sad protiv Next generacije. Ovo je ubedljivo najgora juniorska ekipa Zvazde koju ja pamtim. Svi su žive katastrofe od igrača Vudragovic, Radovanović, Šarenac, Gaćic, Matović, Đoković, Vuković... ne zna se ko je od koga gori. Ali ubedljivo najgori je po meni plej Vladimir Pavlović. Goreg mladog pleja u životu nisam gledao. Kada prenosi loptu i dribla sam sebe pokreti su mu kao kod Larkina, a kada mu pridje neko totalno se pogubi. Kada krene na ulaz to su izgubljene lopte ili blokada, isto kao i kod suta. Ne može pored nikog da šutne. Da mu neko skrene pažnju da ne oponaša Larkina jer je presmesan. Za njega je Uskoković vanzemaljac.
Za sve ove antitalente mladi Topić je doktor.
Inače na ovom turniru sve ekipe i igrači sem Jovica, Đurišića, Pende, Azinse i Rupera(iz Insepa) su katastrofe od igraca. Real ima 6 crnaca u sastavu i samo Ndijae je solidan, ostali ništa. Onaj slovenac takodje pre, presmesan igrač. Ni "t" od talenta nema. Nijednu košarkašku osobinu u kojoj je makar prosečan.
Sutra će Mega ove Spanulisove dunstere da odete 30 razlike.
Nisam ništa gledao, ubio me posao. Potrudiću se ispratiti završnicu.

Dosta ekipa sam gledao ranije. Đurišić je moj miljenik. Slovenac Vide mi je bio super, ali vidim po statistici da igra loš turnir.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

By Gsk133
Ok, mozda i nije lepo, ali takodje nije lepo npr pisati o Vudragovicu kao najvecem talentu u tom godistu. Ovo je pisano kada je on presao u Zvezdu iz Vizure. Treba tuziti tog i takve novinare za dusevnu bol koji je naneo taj doticni igrac meni gledajuci ga. Ne samo on, vec svi sem Radakovica. To je igrac sa brojem 6. Bek-krilo, veoma zanimljiv igrac, dobar suter sa lepim izbacajem.
Djurisic je igrao veoma lose relativno finale za Megu, imao je dosta promasaja i izgubljenih lopti, ali u laganom ritmu, bez da se oznojio je bio najbolji igrac utakmice i Mvp. To je talenat i ne samo talenat vec sada je decko instant kvalitet. Tako i treba da se pise o nekom, a ne neke proglasavati laznim talentima i tako im ciniti samom medvedju uslugu. Takvi igraci ce uvek preceniti sebe i biti samo jos gori nego sto jesu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Muric standarno udara sa ledja..Pamtim kad je isto tako Djenku udario..

Previse oscilacija i padova u igri,morace to bolje protiv Partizana..

Kalinic se pokacio sa pola tima.. Uspeo je da podigne atmosferu na tribinama mozda i u najboljem momentu..I to treba bolje..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Radonja napravio prednost ubacivajuci Lazarevica u rotaciju i kako smo preuzimali sa njim sve 1-4, neutralisali smo im izolacije i solidno pik. Uglavnom su davali koseve na individualni kvalitet osim one serije od 15:0 kad smo malo upali u kanal. Na kraju smo krenuli u kost i frku, tu nam niko nista ne moze u regionu :D
Korisnikov avatar
By MileBL
Druga ce biti postavka igre protiv KKP, Olimpija je igrala sa Muricem i Edzimom na cetri, dok KKP tu ima Lideja i Smailagica, dosta vecu ulogu kod nas ce imati Davidovac i Vajt, Kalina ce igrati trojku da ima protiv sebe fizicki inferiornije igrace
Korisnikov avatar
By skeske
MileBL napisao: Uto Maj 24, 2022 5:10 pm Druga ce biti postavka igre protiv KKP, Olimpija je igrala sa Muricem i Edzimom na cetri, dok KKP tu ima Lideja i Smailagica, dosta vecu ulogu kod nas ce imati Davidovac i Vajt, Kalina ce igrati trojku da ima protiv sebe fizicki inferiornije igrace
Da, tu bi vecu ulogu trebao da ima Davidovac, jer je jaci od Vajta. Takodje ocekujem na Panteru Holins-Lazic tandem sa ozbiljnim fizickim kontaktom od prvog minuta. Lidej igra sjajan pjeof, ali znao ga je Davidovac neutralisati u dobroj mjeri.
Kljuc, izbaciti iz igre Pantera i Lideja, ostali ne mogu zaprijetiti u kontinuitetu na plejof nivou.
Korisnikov avatar
By Zex88
Dobro je,1:0..

Igrali smo lose prvo poluvreme i dobili smo ga..

U drugom je bilo mnogo bolje,dok je Partizan previse igrao 1 na 1..

Ono sto je dobro,Deda i Kobra se redovno pojave kada treba,ali Ivanovic je bio strasan plus..

Kalina mora mnogo bolje..

Bice ovo duga serija..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

• 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 69
Fudbal

Srdjan sto radi basket? Poslato sa MAR-LX1A uz p[…]