Stare teme
Korisnikov avatar
By The Answer
Sreća pa je ovako ispalo.

Još taj centar da bude pogodak i ja sam zadovoljan, ako budu Monro ili Rid ili ko se već pominje... ma šta zadovoljan, kad se setim ko nam je na klupi a ovi igrači više nego zadovoljan.

Da smo platežno sposobni kao neki Španci, Turci, Rusi ili Grci ne bih bio ali ovako... AJDEEE, IGRAJ I BORI SE...
Korisnikov avatar
By Valderama
Šteta je, ipak, što nemamo još par kvalitetnih domaćih igrača. Upravi skidam kapu za Kalinića i nadam se da tvrdo navijačko jezgro neće praviti sranja.
Poslednja izmena od Valderama u Uto Avg 17, 2021 3:49 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By The Answer
Imamo 9 Srba u timu, sasvim dovoljno, bez Ivanovića, značajan napredak u odnosu na prethodnih par sezona, mada ni tad me nije bilo briga ko koji pasoš ima ako je kvalitetan.

Treba da se šibamo sa alama koji imaju bunar para i brdo kvalitetnih stranaca a ja ću da gledam u pasoš baš...
Korisnikov avatar
By MileBL
Izgleda da dovodimo Lesora
Nisam bio njegov ljubitelj u prvom mandatu ali se tokom ovih par godina popravio

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
MileBL napisao: Sub Avg 28, 2021 1:10 pm Izgleda da dovodimo Lesora
Nisam bio njegov ljubitelj u prvom mandatu ali se tokom ovih par godina popravio

Tacno sam znao da cemo od prica oko Monroa spasti na nekog Lesora
Korisnikov avatar
By Zex88
Kad se setim kako je branio pik..Stegne me u grudima..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Sve zavisi sta je dalji plan, ako nam finansije ne dozvoljavaju da se izpruzimo vise sta da se radi, mada meni djeluje da se malo sparalo pri dovodjenju Lesora i Holinsa, mozda je ostalo para za Jovica ili Markovica

Korisnikov avatar
By Zex88
Nema teorijske sanse da dodje neko od njih..

Na pleju ce biti Volters,Ivanovic i Uskokovic..

Sam Radonja je rekao da se ceka samo centar..

Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Sub Avg 28, 2021 1:53 pm Kad se setim kako je branio pik..Stegne me u grudima..

Pitaj trenera zasto je to radio, nije on sam smislio kako treba. Nije on cak ni los, ali brate, ocekivao sam nesto za klasu bolje.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 69
Fudbal

Srdjan sto radi basket? Poslato sa MAR-LX1A uz p[…]