Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
Uh.. Vrhunsko prvo poluvreme, sramotna 3/4 i onda Kobra izvadio stvar..

Simon dobar u finišu..

Ne verujem koliko je Hol nesposoban.. Treba nam Volden..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus
Sve ono što ja mislim da znam o košarci, poslije jedne ovakve utakmice padne u vodu.

Svaka čast momcima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Kad se setim da Obradović drži Kobru kao 13-og,da Milanezija ne stavlja na širi spisak, da Đorđević igra sa Đokovićem, a Kokoškov sa Zagorcem...

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Mi smo za sada odradili svoj dio posla, sledi Moraca, vecerasnji preokret na daje pravo da se nadamo da mozemo dolje zavrsiti seriju

Dobric je iskoristio to sto igraci Buducnosti ni u ludilu nisu ocekivali da on bude prva napadacka opcija, ne znaju sta ih je snaslo

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Nerealne stvari radi Dobric. 50 poena u dvije utakmice, lopta u rukama kad se lomi, odbrana i energija standardno, cak i neki lucidni asisti.
Taman kad pomislis dane moze vise napredovati, lik iskoraci krupnim korakom.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Strasno mi je drago zbog Dobrica, jer je jedini bio hladne glave u trenutku kada je brod tonuo... U 3/4 onakav potop, gde ste jedva dali i tih 8 poena za cetvrtinu, pa i pocetkom 4/4 kada niko nije imao samopouzdanja, Ognjen je radio sve, prevodio loptu, grizo u odbrani, hvatao skokove... Zanimljivo da jedino on nije klonuo nakon kanonade i uzasne sekvence koju je imao on licno imao u 3/4 i 4/4, sve do 5. minuta kada je pogodio polaganje, do tada je u tih 15 minuta igre imao 6 vezanig suteva koje je promasio, ali nastavio je da grize i nastavio da sutira, jer je rodjeni pobednik, jer ne gubi nadu, jer zna da moze i onda je u 4/4 i poceo da pogadja i ugasio je Buducnost totalno svojom trojkom koja je bila odgovor na Ivanovicevu trojku, kao i sa 3/3 bacanjima... Stvarno maestralna partija Dobrica individualno, a sa druge strane ocajna ostatka ekipe, gde su svi bezali od odgovornosti i gde je alfa i omega ekipe Lojd imao par bacenih lopti u bunar i promasaja, sto je drasticno uticalo na samopouzdanje cele ekipe.

Lepo kaze Zex Simon kapiten vas je na kraju rutinski spasao sa svojom lucidnoscu, gde je u dva prodora zabelezio 4 poena i digao energiju. Dobric na kraju 27 poena, 5 skokova, naklon za ovog decka!

Nije Buducnost ni igrala nesto preterano jaku i dobru odbranu, samo ste se vi uplasili i bas nije vas htelo, skratila se ruka...
Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao: Sre Maj 19, 2021 11:27 am Za koga će se navijati na EP?
:think: :think: :think:
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 80
TOKIO 2020

Potpuni debakl tenisera i džudista na OI, katastro[…]

Fudbal

Govorim o transfer politici "Topdžija" u[…]