Stare teme
Korisnikov avatar
By skeske
Pa dobro, Pot se promovisao u FMPu gdje je imao dobre sezone, igrao finale KLS, bio dobar... Igokea je korak naprijed za njega sa tim plejofom ABA lige.... Mislim da ce on jos dugo igrati u ABA i biti cak jos i bolji nego sada.
Sto se Skoleta tice, nenadano je dobio ovoliku sansu, odigrao 16 EL utakmica sa minutazom od 13,5 minuta po mecu, kao i 19 ABA utakmica sa minutazom od 8,5 minuta po mecu. Dakle igrao je na 35 utakmica ove sezone, to je ozbiljna stvar i iskustvo za njega i definitivno mu moze biti vjetar u ledja za dalje.
Moramo znati da Uskokovic nije nivo MVPa EL Vasilija Micica ali moze da dodje na nivo Dobrica, to je sigurno.
By Gsk133
Ne mogu da verujem da pisete o Uskokovicu kao nekom talentu i prospektu. Ja sam frapiran cinjenicom da se on profesionalno bavi kosarkom. Najlimitiraniji plej ikada u Zvezdi.
Korisnikov avatar
By MileBL
Izgleda da smo dogovorili Nikolu Ivanovica, dobar igrac za drugog pleja.
Bas me cudi da su u Buducnosti odustali od njega

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Mislim da je super potez za drugog pleja..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Luka Mitrović drugo pojačanje.. Nisam baš zadovoljan, ali ajde, može doći dobro kao domaći igrač, doneće protok lopte sa 4..Međutim šut..

Edit: Stiže još jedan ciglar, Lazarević..

Korisnikov avatar
By MileBL
Ivanovic za Aba je ekstra igrac, za EL ce biti problema, pitanje je hoce li njegovi ulazi prolaziti pored atletski boljih igraca
Luka moze proci kao zamjena za nekog od trojca Simon, Kuridza, Rit, ozbiljan minus ima zbog suta za tri ali valjda Radonja ima neki plan sa njim
Dolazak Lazarevica je misterija, ne vidim nacin da on dobije minute pored Dobrica, Lazica i Davidovca
Nadam se da ce svi stranci sem Noka otici, sto pre se ih otarasimo bolje za nas

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Pet Jun 18, 2021 8:42 pm Luka Mitrović drugo pojačanje.. Nisam baš zadovoljan, ali ajde, može doći dobro kao domaći igrač, doneće protok lopte sa 4..Međutim šut..

Lazarevic nije dosao da bude suter, kao sto ni Branko Lazic nije tu 10 godina zbog toga.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ivanovic uvek dobar protiv ekipa iz Srbije, sada cemo ga videti u dresu naseg tima. Odlican za 2 pleja, a Aba ligu moze da izgura i kao prvi plej. Dobro pojacanje.
Lazarevic je zasluzio da dobije sansu, vratio se posle strasne povrede koja ga je odvojila od A tima. Ove sezone odlican, dobar fizikalac, ima skok, nema neki sut, ali neka pogadja kada je sam i dosta.
Luka Mitrovic po meni lose pojacanje, sem ovo malo protiv Zvezde bukvalno nije ni igrao za Buducnost.

Spominje se i Avramovic. U manjim klubovima za sada odlican, u Unikahi nista posebno. Trebalo bi da pokaze u Zvezdi moze li biti sta od njega ili ne. Za 2 beka nije lose resenje, ako dodje.

Jovic, Ivanovic
Nedovic ( bek), Avramovic, Lazic
Dobric, Davidovac, Lazarevic
Vlijams ili neki stranac, Mitrovic
Noko, Simonovic, Kuzmic

Ne bih voleo nikako onog centra iz Turske. Po meni panj klasican. Mada bi Jovic napravio nesto od njega. :D

Ili druga opcija sa visokim igracima:
Simonovic, Davidovac, Mitrovic
Noko, Centar
Korisnikov avatar
By Zex88
skeske napisao:
Zex88 napisao: Pet Jun 18, 2021 8:42 pm Luka Mitrović drugo pojačanje.. Nisam baš zadovoljan, ali ajde, može doći dobro kao domaći igrač, doneće protok lopte sa 4..Međutim šut..

Lazarevic nije dosao da bude suter, kao sto ni Branko Lazic nije tu 10 godina zbog toga.
Pa košarka se igra u oba pravca.. Mogu da zamislim naš napad sa minimum 3 igrača koje čekaš u reketu..

Korisnikov avatar
By Zex88
Jović, Ivanović
Volden, Lazić,?
Kobra, Deda, Lazarević
?, Luka
Noko, Kuzmić

Valjda ovako izgleda sada tim..

• 1
  • 73