Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By The Answer
Mogao si da staviš i Tea i Bjelicu i Guduru, ma i Bogdana, što da ne. Ima Zvezda 15+ miliona za njega i još toliko za ovu trojicu.
Korisnikov avatar
By MileBL
Da li smo dolaskom O'Brajanta tim za top8?
Mislim da je to cilj uz bez neke vece muke osvajanje Aba lige

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Antoine
MileBL napisao: Čet Okt 15, 2020 3:10 pm Da li smo dolaskom O'Brajanta tim za top8?
Mislim da je to cilj uz bez neke vece muke osvajanje Aba lige

Šteta što će opet da prekidaju sezonu kad budete prvi svuda, mrzim kad se to desi...
Korisnikov avatar
By MileBL
Po meni ozbiljna sredstva se ulazu sto je sa navijacke strane ok jer to znaci da klub nije u finansijskim problemima
E sad koji je domet tima, vodeci se rezultatima i kvalitetom tima iz predhodnih sezona mislim da smo blizu onog sto sam naveo. Naravno plan se uvjek postavlja malo iznad realnih mogucnosti i ako ne bude nekih nepredvidjenih desavanja bicemo veoma blizu ostvarenju toga plana...
U nekom drugom slucaju da se cilja na nizi plasman u EL i rizicniji ulazak u Aba ligu mislim da bi tim bio drugacije formiran.

Korisnikov avatar
By Zex88
Negde me sve ovo podseća na pijane Ruse..

Nikakav plan.. Možda i on postoji u teoriji, ali u praksi ga batale..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Prosle godine se pocelo sa osjetno vecim ulaganjem, Tomic je promasio sa igracima, posle je bilo spasavaj sto se spasti moze.
Ove godine se pazljivije biralo, videcemo kakvi ce biti rezultati

Korisnikov avatar
By MileBL
Konacno imamo pipaca vrha table

Igra nije sjajna ali nije ni Mornar za podcenjivanje, igraju iznenadjujuce dobru odbranu.

Korisnikov avatar
By skeske
Mi ustvari imamo dvojicu skupih EL igraca, Lojda i O Brajanta. Ovi Holovi, Voldeni, Teri su ek i ls igraci, a Rit nije nista ni igrao dok je Roč po malo penzioner. Druga je stvar sto je Obradovic to fino skautirao i sklopio pa svi rade ono u cemu su najbolji. Tako da... kontam da su ulaganja dosta manja nego prosle godine.
Inace, fino ovo sve izgleda, ekipa ima glavu i rep.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
KK Partizan 2020/2021

Ne znam koliko su te dve pobede bitne. Scepa samo […]

Prošle godine sam bio na evropskom kosarka&[…]

ABA fantasy

Sad ako imaju mozga dace 6 izmena jer su bila 2 k[…]

NBA