Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MileBL
Primorska odustala od takmicenja, mjenja je MZT, a u Aba 2 ulazi Borac BL, samo ne znam koji orginalni ili mutant

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lucky
MileBL napisao:Primorska odustala od takmicenja, mjenja je MZT, a u Aba 2 ulazi Borac BL, samo ne znam koji orginalni ili mutant

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Mislim da je mutant u pitanju. Šteta što će igrati sada kada se zbog korone ne može gledati. Mada, da nije korone ne bi mogli ni prići ABA2 svakako. Ostaje mala nada da će nekako moći opstati u ligi.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Gaja
Sad video, ovaj Mornar pegla redom na pripremama. Pobedili FMP, Partizan i Megu, sve u Bg.
Zadrzali su core, Pulen, Nidam, Lukovic, Bjelica, Vranjes. Pored sutera kao sto su Pulen, Nidam i Vranjes oni su doveli i Jeremica. Ima da prsti na sve strane. Sa ova tri crnca (valjda) sto su doveli, koji za sada deluju kao ok pojacanje, imaju da budu jedni od favorita za f4 ili po.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Gaja napisao: Pet Sep 18, 2020 9:05 am Sad video, ovaj Mornar pegla redom na pripremama. Pobedili FMP, Partizan i Megu, sve u Bg.
Zadrzali su core, Pulen, Nidam, Lukovic, Bjelica, Vranjes. Pored sutera kao sto su Pulen, Nidam i Vranjes oni su doveli i Jeremica. Ima da prsti na sve strane. Sa ova tri crnca (valjda) sto su doveli, koji za sada deluju kao ok pojacanje, imaju da budu jedni od favorita za f4 ili po.
Bas zanimljivu ekipu su napravila braca Pavicevic, upravo to sto si rekao core je tu, oba pleja su ostala Nidam i Pulen, pored njih bekovi Vajthed, Jeremic i Vranjes, uz Sehovica mladjeg i Mugosu, na trojci su doveli Aleksandra Lazica iz Primorske, na cetvorci su doveli bivseg igraca PAO-a Keni Gebrijela, a tu je i Vukota Pavic, na 4-5 su Smit i Bjelica , ludi Lukovic i Vujosevic na centru. Ozbiljna ekipa za ABA standarde i dosta pikova za Fantazy :D

EDIT: Mornar ce ipak igrati u Evrokupu ove godine, nakon otkaza izraelskog predstavnika ekipa iz Bara je dobila poziv. Zanimljivo je da ce igrati u grupi B sa Bresom, Ulmom, Unikahom, Metropolitanom i Buducnosti :violence-guntoting: :violence-guntoting: :violence-guntoting:
  • 1
  • 478
  • 479
  • 480
  • 481
  • 482
Svaštara

Miladin Kovačević ponovo jaše! :law-policer[…]

Fudbal

Uvod u katastrofu: https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Milutinov, Videcemo u kakvom je stanju Zizic Mi […]