Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By gramada
Овако по редоследу
Први управа са прецедником
па затим патриота Тринкијери

Не знам шта је паметно урадитит ово мазање очију као предпрошле и прошле године никако не, била шта друго прихватам па како било...
Korisnikov avatar
By Antoine
Ništa ne brinite drugari, uzvraćamo udarac komšijama i uzimamo im Stefana Pota. Ostoja traži da se FMP izbaci zbog sukoba interesa, velike su šanse da se uloži žalba i na Beronove korake.

Dragi moji, ko god se čudi ovome što se dešava, porastom broja zaraženih dan posle izbora, raspadom "Projekta" Partizana u predizbornoj godini... taj ili zaista ne uključuje mozak ili, što je još gore, uključuje samo tv.

Salvatore je objasnio, ja sam pisao o tome, već godinama postojimo taman toliko da damo legitimitet drugima. Ove sezone za malo da zapretimo, naredne nadležni neće dozvoliti istu grešku. Sami smo krivi za stanje u državi, sami smo krivi za stanje u klubu, spasa nam nema, propasti nećemo.

P. S. Zvezdan Mitrović bi bio pun pogodak, mada nama više od trenera treba alhemičar koji će ni od čega napraviti nešto.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ne diraj mi Pota.. Pokušavam da pobedim Lepusa..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Mislim da vas nece otpisati, bice ulaganja, niko ne daje pare iz svog dzepa pa da sad odjednom prestane finansiranje.
Vas glavni problem je sto vas vodi lik koji je sa neba pao u kosarku i nema nikakvih referenci u ovom poslu a na drugoj strani glavni protivnik mu je Covic koji je preko 25 godina u kosarci...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Evo stigao Kodi na pleju.. Dobar pik..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Tako to rade Grobari, vecito kukanje i onda dovedu ekstra kosarkasa. :D Za Aba ligu i Evrokup Mekintajer je dobar igrac. Nema neki sut za tri poena, ali je dosta dobar na ulazu, dobar u tranziciji, Mislim da nije losiji u fazi napada od Voldena, cak je i agresivniji i vise gleda kos, u odbrani je Volden bolji.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
BogdanB napisao:Potpisao kodi

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Mir boziji, Hristos se rodi

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

• 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87