Stare teme
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Tresla se gora, rodio se Nejt. Nije to lose resenje, mislim da je svakako bolje resenje od Markovica i Jovica koji su bili dovedeni u vezu sa vama... Jos poenter na beku i centar i spremni ste.
Korisnikov avatar
By skeske
Salvatore Guliano napisao: Sre Avg 11, 2021 12:52 pm Tresla se gora, rodio se Nejt. Nije to lose resenje, mislim da je svakako bolje resenje od Markovica i Jovica koji su bili dovedeni u vezu sa vama... Jos poenter na beku i centar i spremni ste.
Plej asistent, bek divljak, centar i to je to. Idemo se posibati sa svima :D
Korisnikov avatar
By MileBL
Mala razlila u kvotama da bi se ulagale velike pare, ako nas bek i centar budu pribliznog kvaliteta kao plej i centar kod KKP, ja smatram da smo mi favoriti i ocekujem titulu

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Nasa titula zavisi prvenstveno da li cemo sklopiti tim. Bolje i skuplje igrace od KKP necemo imati, ko god da dodje, tako da moramo sklopiti borben, cvrst i kompaktan tim.
Korisnikov avatar
By MileBL
Nek mu je sa srecom
Kakva je situacija sa bjelim centruma na trzistu, Tobi i Petrusev mi prvi padaju na pamet, nedaj boze da se neko sjeti Kufosa i Stimca

Korisnikov avatar
By skeske
MileBL napisao: Ned Avg 15, 2021 5:44 pm Nek mu je sa srecom
Kakva je situacija sa bjelim centruma na trzistu, Tobi i Petrusev mi prvi padaju na pamet, nedaj boze da se neko sjeti Kufosa i Stimca

Tobi je sebi digao cijenu na OI, ne vjerujem da nam je dostupan trenutno. Medjutim jos nigdje nije potpisao a to mu ne ide u prilog.
Petrusev ce tesko kod nas, iako ga izgleda zelimo.
Licno, ocekujem nekog centra tipa Monroa, da je jak na niskom postu.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69
Kk Partizan 2022/2023

Jel ste videli cene pojedinačnih karata za el? Ov[…]

Ovo je sprdnja. Bar znamo da nema potrebe za nerv[…]

ABA fantasy

Zaboravio si ono najvaznije, kad pocinje KUP takmi[…]

Fudbal