Stare teme
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Druze Laprovitova je sasvim dobar defanzivac, agresivan je na igracu sa loptom, brz, imao je u EL 0.7 ukredenih lopti po mecu. E sad da moze da ga uzida relativno lako bilo koji igrac koji ima ledjnu tehniku, to je tacno, ali opet ja vise gledam da cemo konacno igrati timsku odbranu pod Zeljkom i da ce se igrati sa puno preuzimanja. Mislim da je u napadu ono sto nam treba, miran na lopti, ne uzima puno suteva, ima odlican osecaj za dodavanje, u top 10 igraca je po odnosu izgubljenih lopti i asistencija u EL, a belezio je 4 asistencije po mecu. Mislim da bi nam odgovarao fino na ovaj sastav.
Korisnikov avatar
By Antoine
Gaja napisao: Sre Jul 14, 2021 9:19 am Ne zelim nista da kazem ali Birceviceva zena bila izbacila neku sliku iz Partizana :D
Bolje da gledaš šta on radi nego žena mu. ;) Potpisao za Kluž.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Polako svi igraci sa moje liste zelja pronasli klubove od pomenuta dva centra, Dilan presao u Asvel na tri godine, Balvin presao na istok da se bavi poluamaterskom kosarkom, od plejeva Grejndzer u Baskoniji, NWG u Realu, Ertel u Realu...

Na centra bih sad naseg bivseg igraca Dzoka Lendejla, gledao sam ga malo u ovim pripremnim utakmicama za Australiju sto je igrao i deluje dosta dobro, a mislim da bi nam takav tip igraca odgovarao :D Na pleju ocu Vestermana :mrgreen:
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
Reprezentacija Srbije

Necu da pustam nista, imam oci i mozak da vidim da[…]

NBA

Jedan je Stef [emoji173] Kakve on trojke pogadja,m[…]

Svaštara

Pavac, srecem drugara iz srednje pre neki dan, pos[…]