Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By milanezija
Ko zna koliko ih još ima, samo su neki u pravoj a neki u pogrešnoj struji, ali svi sve o svakome znaju, to je sigurno
Korisnikov avatar
By Pavac
Valderama napisao: Pet Jun 04, 2021 8:54 pm Jeste li ispraznili slučaj oko mlađanog prvoborca SNS-a i njegovo hapšenje? Policija mu u kući našla skoro pola miliona evra u kešu. :shifty:
banana drzava i makar sta narod
Korisnikov avatar
By Valderama
Bagra ogrezla u lopovluku i megalomanskoj korupciji. Čovek je otišao toliko daleko da je pazario i sportski avion. :lol: :doh: Bahatosti nema kraja jbte.

Što kaže milanezija ko zna koliko još ima sličnih parazita koji nekažnjeno prisvajaju narodni novac.

Mislim da ni devedesetih narod nije drmala ovakva kriza duha i okrnjenost elementarnog moralnog integriteta.

Država hajdučija! :twisted:
Korisnikov avatar
By Pavac
Valderama napisao: Pet Jun 04, 2021 10:43 pm Bagra ogrezla u lopovluku i megalomanskoj korupciji. Čovek je otišao toliko daleko da je pazario i sportski avion. :lol: :doh: Bahatosti nema kraja jbte.

Što kaže milanezija ko zna koliko još ima sličnih parazita koji nekažnjeno prisvajaju narodni novac.

Mislim da ni devedesetih narod nije drmala ovakva kriza duha i okrnjenost elementarnog moralnog integriteta.

Država hajdučija! :twisted:
Tacno, samo je 90ih narod verovao da ce ipak biti bolje, imao neku nadu. Koliko god da nas je DOS zajebao, ipak se posle 5 oktobra dosta ,,prodisalo''..
Ja iskreno nemam veru da ce biti bolje, totalno smo otisli po kurcu.. sto neko rece, vise ni srednje klase nema. Da smo u EU, bez razmisljanja bih negde zapalio, ovako mi nema smisla jebavati se i biti gradjanin petog reda ko zna gde. Ne znam kako je kod vas ali moji mnogi prijatelji i poznanici su zapalili. Neki su uzeli HR dokumenta, neki su otisli na crno, neki na dvojna drzavljanstva, retki sa radnim dozvolama. Drzave su uglavnom Nemacka, Malta, Italija, Austrija..
Korisnikov avatar
By Pavac
Veceras poceli maturalci u Mitrovici, grad snosi sve troskove i koliko vidim najvise se slavi u hotelu Srem

U moje vreme je bilo bolje :mrgreen: :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Svako kaze da je u njegovo vreme bilo bolje :D

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Nazalost, svima je bilo bolje nego ovima sad
Ovi sad su bas ograniceni, mislim da mogu samo vani da slave, imaju vremenska ogranicenja, posle maturalca verovatno nemaju di da idu jer nista ne radi, jedino neko cuganje ili u neki apartman ili gajbu..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

• 1
  • 3645
  • 3646
  • 3647
  • 3648
  • 3649
KK Crvena zvezda 2020/2021

Volden verovatno ide u Bajern cim je dosao Ivanovi[…]

Reprezentacija Srbije

Ici ce verovatno ili Jovic ili Nedovic na OI. Ali […]

Ostali klubovi ABA lige