Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ne znam ja nista. Ma ajde bre, hiljade ljudi lize istu kasicicu, a jebes mi sve ako barem jedan medju njima nije bio pozitivan.

Sve vernik do vernika, nikada veći vernici nismo bili

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ko ne veruje u Boga on se plasi kasike za pricest. Neko ko veruje da je vino krv Isusova, a hleb telo, ne moze nicega da se plasi.
Korisnikov avatar
By djokonda
Ne kapiram SPC...toliko se pokazala nazadnom u ovo doba korone da me je sramota što sam kršten.

Postoji jedna priča o poplavi kada se pobožan čovek našao u vodi i moli se Bogu, i prolazi čamac i ljudi mu pružaju ruku da ga ubace u čamac, a on im odgovara: ”ne, ja se uzdam u Božiju ruku, on će me spasiti..”, malo zatim eto i drugog čamca, spasioci kreću ka njemu, a on viče: ”Ne, ne, ja čekam Boga da me spase…” i tako prođe i treći čamac i čovek se udavi…

U susretu sa Ocem, on pita: ” Zašto me Oče nisi uslišio?”, a Bog odgovara: ”Pa tri čamca sam ti poslao!!!” Šta si očekivao? Da ću sići da te vadim…?

E ovo me malo podseća na to...jbt, kako mogu da budu sigurni da im Bog nije npr. poslao maske?
Korisnikov avatar
By rudonja
Vesto su mediji i nasa mentalno sakata javnost povezali sahranu mitropolita sa zarazavanjem patrijarha. Patrijarh je vec u utorak pokazao znakove gripa, a sahrana je bila u nedelju, dakle vec je u Beogradu bio zarazen.

Ali ne vredi...prosto mnogima je u interesu da se od SPC napravi muzej ili NVO kao sto je to crkva na zapadu...
Korisnikov avatar
By Pavac
Gospodo, crkva je uvek bila tu. I za sve ljude, a pogotovo za Srpski narod. Moja profesorka logike u srednjoj je imala zanimljivo poredjenje, da ce skoro svaki covek kada mu se nesto desi reci Boze.. i to je tacno, i najveci ateisti bi rekli Boze u nekakvoj situaciji..
Nece zauvek biti zutih, Vucica, Djilasa, copavog sokca, Kralja, ovoga ili onoga.. ali crkva ce uvek biti tu za nas
Setite se sahrane patrijarha Pavla u sred svinjskog gripa, nesto se ne secam da je bilo ogromnog broja zarazenih posle toga..

Naravno, uz iskrenu veru, dobrotu i ljubav, post kojim se cisti organizam, molitvu i pricesce, Bog ce pomoci svima. Druga stvar je pricesce na koje me je naterao veroucitelj, Pera, Mika itd.. ili na post zato sto npr posti cela porodica, ili jos gori primeri, slavljenja slave koji se cesto pretvaraju u bahanalije, umesto skromne proslave u krugu porodice uz molitvu, kolac, vino i zito..

Zato ne vidim razlog za sprdnju uz razloge sta kaze svaki vernik i slicno, kao da se radi o nekim glupavim masama..

Neka patrijart Irinej pociva u miru, a mislim da stvarno nije ni vreme ni mesto ispravljati krive drine i proveravati da li je bilo maski, distance i zasto su svi pili iz iste kasicice..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djokonda
Pavac, ja ne govorim o Bogu nego o SPC, a to nije isto. Poprilično je apsurdna ta podela pravoslavnih crkvi po nacionalnom principu s obzirom da Isusu (o Bogu da ne govorim) pripadnost plemenu, naciji ili narodu nije ništa značila, ali dobro

Rudonja, apsolutno je nebitno gde se patrijarh zarazio, činjenica je da ne vode računa ni o sebi, ni o drugima, a dokazano je da molitva ne štiti najbolje od kovida..umro patrijarh, umro Amfilohije, umro episkop valjevski...gde ćeš više
Korisnikov avatar
By BogdanB

Pavac napisao: Moja profesorka logike u srednjoj je imala zanimljivo poredjenje, da ce skoro svaki covek kada mu se nesto desi reci Boze..
Moja koleginica kaze: ,, jebo te bog, boze me oprosti, mnogo sam postala vulgarna" Slika

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 3574
  • 3575
  • 3576
  • 3577
  • 3578
  • 3591
Svaštara

Neki su se tako naplatili.. Broj godina x plata, p[…]

ABA fantasy

Ubacio sam Bilinovca umesto Tepića.. [emoji123] P[…]