Korisnikov avatar
By skeske
U sustini dva nova-stara igraca koji ce imati solidne indekse a jeftini su, su omogucili i nama losijim igracima da uzmemo Petruseva a da neke druge pozicije ne trpe.
Korisnikov avatar
By Lucky
Sudeći po ovoj dijareji koju si napisao, trebalo je da nastaviš sa suzdržavanjem od pisanja.
BTW, ovo se odnosi i na ono što si mi pisao u privatnoj poruci.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lucky
Ne znam ko ti šta govori cijeli dan ali Đoković je završio u bolnici i vratio se pred kraj utakmice sa gipsom i na štakama ali bitno da si ti slatko popljuvao Malinu. U pp takođe nisi zaboravio da ga počastiš iako očito nisi gledao meč, ali si u prvom minutu meča od mene zatražio sastav koji sam ti odmah poslao i sve što si mi odgovorio je da sam te dobio nakon prvog meča u kolu. Ne trebaš uopšte da mi šalješ svoju ekipu ali me zaobiđi ubuduće.

Korisnikov avatar
By Lucky
Druže, prestani me zatrpavati porukama. Ne trebaš ti meni ništa dokazivati niti se pravdati. Moj ti je savjet samo da poradiš na vještinama komunikacije i da ovu igru shvatiš malo manje ozbiljno.

Korisnikov avatar
By milanezija
Lepo je neko ovaj zargon davno provalio... tacno cemo zbog njega prestati novajlije da pustamo u H2H
Korisnikov avatar
By skeske
@Zex kakav si? Kod mene propast, evo i Marcinkovic ce me ukopati, necu dobaciti ni do 120.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
@surda, kako ti stojis?

Meni vec povukao prosek na igrace Partizana, FMP-a i Igokee, totalni promasaj sam napravio sa izmenama Dela Vale mi doneo 3 boda, a njega stavio umesto Tepica koji bi mi doneo doduse -2, onda sam Champhora uzeo, on na 5 indeksa...

Sreca visoki mi vade prosek Luki i Simon, tako da sam na 92 trenutno i cekam Pulena jos... kontam da je to dosta slabo, s obzirom da su racunati proseci za 3 ekipe...
Korisnikov avatar
By Zex88
skeske napisao:@Zex kakav si? Kod mene propast, evo i Marcinkovic ce me ukopati, necu dobaciti ni do 120.
140.. Ubacio Trifunovića kao iznenađenje,ali avaj..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 1024
  • 1025
  • 1026
  • 1027
  • 1028
  • 1034
Fudbal

Vazno da je Terza prodao Terzica [emoji38]

ABA fantasy

Da odigram jos ovo kolo, i da zaboravim na sport u[…]