Korisnikov avatar
By Zex88
Tristan pogodak,Beli iz PG deluje isto..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Coa82
Šta je sa Krabom ? Zna li se zbog čega nije igrao ? Prvo kolo a već neko ne igra. Mora tako :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Abreu el loco#13 napisao:Kaba i Madar u top5 najkupovanijih igraca a nisu igrali.
Imam Madara i Đurišića,tačno da se upucam..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Nešto se razmišljam, jasno je svima da se u ABA ligi obrću pare na +/- poena igrača, ali s obzirom da su kladionice sponzori meni ovo deluje vrlo apsurdno da neki vrlo bitni igrači u raznim timovima nisu igrali ili uopšte ili su malo i baš slabo odigrali, vrlo smiptomatnično.

Kako bilo, moj tim ovog kola ima ukupno 87 bodova, od toga je Rasel 43 doneo, a Petrušev i Dobrić nisu igrali... Dakle imao sam 5 igrača koji su igrali, od njih jedan otišao u minus (Čarapić), ostali su otprilike onako kako sam i očekivao odigrali.
Ostalo mi je još 3 igrača danas

Zajeb mi je bio što sam menjao u petak, pa sam umesto Božića, Tistana i A. Ilića ubacio Čarapića, Petruševa i Volera. Uzdao sam se u dominaciju Dobrića i Petruševa protiv braće Stojanovski i uvek nakaradnog MZT-a.
Korisnikov avatar
By Coa82
Sigurno je da ima toga. Meni Kaba nije igrao. Nigde ne mogu da nađem info zbog čega nije igrao. Izgubio sam dosta kredita zbog dva igrača ovo kolo + Kaba nije igrao (niti indeksa, niti kredita). Ako sam dobro sabrao 135+3 igrača danas.
  • 1
  • 1135
  • 1136
  • 1137
  • 1138
  • 1139
  • 1201
ABA fantasy

Stigao mi mejl da sam dobio free bet na admiralbet[…]